Wiadomości

stat

Szukasz pracy? Idź na targi

Trójmiejskie Tragi Pracy na Politechnice Gdańskiej.Blisko 60 firm polskich i zagranicznych oraz ponad 1,2 tys. ofert pracy można znaleźć na Trójmiejskich Targach Pracy, które potrwają do końca wtorku.Czy kiedykolwiek znalazłe(a)ś pracę lub staż na targach pracy?

tak, to świetny sposób, żeby rozeznać się na rynku pracy 17%
tak, ale nie można skupiać się tylko na takich targach 14%
nie, i raczej nie zamierzam 69%
zakończona Łącznie głosów: 29
Studenci i świeżo upieczeni absolwenci kierunków technicznych mogą do niedzieli przebierać w blisko 1,2 tys. ofertach pracy, które prezentują polskie i zagraniczne firmy.

- Szukamy zarówno studentów na praktyki, jak i pracowników etatowych - mówi Tomasz Wieczorek z firmy Jeppesen Poland, która produkuje mapy i nawigację, m.in. dla Boeinga. - Interesują nas ludzie z wiedzą lotniczą, przy czym nie muszą to być absolwenci, liczy się pasja. Jeśli ktoś uwielbia latać na symulatorach lotu i zna się na informatyce, może znaleźć u nas pracę.

Tylko w sobotę na targi przyszło kilkaset osób, w większości to studenci z Politechniki Gdańskiej. - Pracuję od dwóch lat. Na targi przyszedłem się rozejrzeć i zobaczyć oferty innych firm - mówi Waldek, student IV roku Informatyki na PG.

Trójmiejskie Targi Pracy odbywają się na Politechnice Gdańskiej i potrwają do końca wtorku.

Opinie (7) 4 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.