Profil pracodawcy

Transcom Worldwide Poland

O nas


Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.,należy do firmy Transcom Worldwide — globalnego lidera najbardziej dynamicznie rozwijającego się sektora gospodarki - BPO (Business Proces Outsourcing) oraz  dostawcy usług w dziedzinie outsourcingu, który koncentruje się całkowicie na klientach i ich obsłudze.

Posiadamy 53 oddziały w 21 krajach na świecie. Nasi Konsultanci obsługują codziennie ponad 600.000 Klientów w 33 językach. Transcom we wszystkich swoich placówkach zatrudnia ponad 30 000 pracowników z ponad 100 narodowości dostarczając usług w 33 językach dla ponad 400 klientów. 

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o., laureat programu Inwestor w Kapitał Ludzki oraz nagrody Outsourcing Stars 2015, działa w Polsce w  trzech lokalizacjach – w Olsztynie od 2003 roku, Gdańsku od 2007 roku i od czerwca 2016 w Białymstoku. W swoich placówkach zatrudnia około 1400 konsultantów, którzy oferują Klientom operującym w Polsce i za granicą wsparcie CRM w trzynastu językach, m.in niemieckim, angielskim, francuskim, polskim i językach skandynawskich.
 
Transcom Polska dba o ciągły rozwój, tworząc hub językowy w swoich polskich lokalizacjach, chce jak najlepiej wspierać swoich międzynarodowych klientów. Gdańsk, Olsztyn i Białystok, w których zlokalizowane są nasze Oddziały, oferują liczne ośrodki akademickie, wiele atrakcji turystycznych oraz wysoki standard życia. Są przykładem miast dysponujących bogatą bazą wysoko wykwalifikowanych kandydatów, którzy płynnie posługują się m.in językiem angielskim, niemieckim, hiszpańskim, portugalskim, francuskim i włoskim, a także językami skandynawskimi.
 
Jeżeli zaczynasz swoją karierę zawodową i nie masz jeszcze doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy. Nasz program szkoleń wstępnych pozwoli Ci szybko odnaleźć się w nowej roli.
Jeśli pracowałeś już w innych miejscach i chcesz dalej rozwijać swoje umiejętności – u nas masz taką możliwość. Naszym pracownikom zapewniamy potwierdzone certyfikatami cykliczne szkolenia z zakresu obsługi klienta, sprzedaży, wiedzy produktowej itp.

Wśród codziennych obowiązków znajdujemy również czas na cykliczne dni tematyczne, konkursy i warsztaty. Zgrany zespół i świetna atmosfera, to bez wątpienia duży atut pracy w Transcom.
 
Czego możesz oczekiwać?
  • swobodnego wyboru projektu, przy którym chcesz pracować – decydujesz o swoim grafiku, branży i charakterze zadań, które wykonujesz
  • szkolenia wstępnego, za które otrzymujesz wynagrodzenie
  • stabilnego dochodu, o którego wysokości decydujesz układając grafik
  • atrakcyjnych premii zależnych od Twoich wyników już od pierwszego miesiąca pracy
  • nowych doświadczeń i cennego wpisu w CV
  • stacjonarnej pracy biurowej w dobrze zlokalizowanym i wyposażonym biurze
  • bezpłatnych zajęć sportowych i integracyjnych
  • możliwości skorzystania z oferty pracowniczej naszego zleceniodawcy
  • realnej szansy awansu po przepracowaniu pierwszych 6 miesięcy

Dołącz do naszego zespołu i zobacz jak praca w Transcom przełoży się na dobry start Twojej kariery. Swoje CV prześlij na adres: praca@transcom.com
 
Co myślą o Transcom nasi pracownicy:
" Dopiero rozpoczynam pracę w Transcomie i potrzebuję pomocy w wielu kwestiach. Pracownicy starsi stażem chętnie udzielają mi rad i mogę liczyć na ich wsparcie. Całą atmosferę  tu panującą oceniam na niezwykle miłą i wręcz "rodzinną". Pracownicy zwracają się od siebie na "ty" i to także tworzy fajną, luźną atmosferę. Myślę, że praca w Transcomie będzie świetnym doświadczeniem. Już poznałam kilka interesujących osób, z którymi kontakt na pewno będę utrzymywać poza pracą"
Joanna Łukwińska
Konsultant ds. obsługi klienta

 "Polecam ze względu na naprawdę miłą atmosferę i elastyczny grafik :)"
  Damian Rakowski
  Starszy Specjalista ds. obsługi klienta
 
" Bardzo cenię sobie pracę w Transcomie, ponieważ sam decyduję, kiedy pracuję i mam realne szanse awansu wewnętrznego i zewnętrznego"
 Maciej Borowiak
 Ekspert ds. obsługi klienta
 
" Jestem świeżo po szkoleniu, a już zdążyłam zakochać się w tym miejscu! Wszystkie poznane przeze mnie osoby były sympatyczne i pomocne- bardziej doświadczeni w sprzedaży koledzy udzielili mi praktycznych rad, a sam prowadzący szkolenie, Tomasz, wszczepił we mnie masę pozytywnej energii przez co nie mogę doczekać się samodzielnej pracy"
Agata Cukras
Konsultant ds. utrzymania klienta
 
" Polecam, bo zawsze można dogadać się z grafikiem i oczywiście genialni ludzie"
Beniamin Bieńkowski
Starszy Specjalista ds. obsługi klienta
 
"Świetna praca pod względem atmosfery i wspaniałych ludzi, których poznałam"
Weronika Szymańska
Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta

Sprawdź na naszym profilu w jakich branżach pracujemy.

Masz też możliwość zobaczyć i poczytać jak pracujemy - zapraszamy na nasz profil na Facebooku oraz korporacyjny blog.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 3 dni temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 3 dni temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 4 dni temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 5 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 1400 osób
Aktualnych ofert 5
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Transcom Worldwide Poland

Transcom Worldwide Poland

Agencje pracy / Konsulting, Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna
Telefon
58 732-44-03
Adres
80-394 Gdańsk, Kołobrzeska 32C (I piętro)
wyznacz trasę »