• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Praca w UK w branży stoczniowej od zaraz. Legalna, bezpieczna, atrakcyjna finansowo

21 lipca 2023, godz. 09:00 

Masz doświadczenie w pracy jako pracownik stoczniowy? Szukasz pracodawcy, który zaoferuje ci dobre warunki finansowe i godziwe zatrudnienie? Inter Marine szuka pracowników przy budowie okrętów w Wielkiej Brytanii. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży morskiej. Stawia nie tylko na pracowników, którzy mieli już doświadczenie w pracy za granicą, ale też na tych, dla których będzie to pierwszy tego typu wyjazd.Dlaczego warto podjąć współpracę z Inter Marine? To przede wszystkim bardzo rozpoznawalna marka na rynku. Od 30 lat działa w branży usług żeglugowych, przemysłu offshore, pośrednictwa pracy, logistyki i handlu międzynarodowego.

Inter Marine zapewnia swoim pracownikom pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem w Wielkiej Brytanii, a także organizuje i opłaca transport oraz zakwaterowanie.

Co zyskujesz, korzystając z oferty Inter Marine:

 • legalne zatrudnienie na podstawie zawartej umowy;
 • otrzymasz wsparcie przy wszelkich formalnościach;
 • możesz liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie i diety;
 • perspektywę długoletniej współpracy z doświadczoną firmą.

Firma z doświadczeniem na brytyjskim rynkuInter Marine posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji dużych projektów stoczniowych nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Firma odegrała kluczową rolę w budowie dwóch najnowocześniejszych lotniskowców we flocie Royal Navy. W ramach trwającego cztery i pół roku projektu firma otrzymała zadanie zbudowania i połączenia sekcji HMS Queen Elizabeth i HMS Prince of Wales.

Aplikuj przez internet lub zadzwońJak aplikować o pracę dla Inter Marine? Najłatwiej zrobić to przez stronę internetową. Wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny, a pracownicy spółki sami do ciebie oddzwonią.

Czego możesz oczekiwać:

 • 15 GBP netto/h,
 • 100 GBP diety tygodniowo,
 • stabilne zatrudnienie i długoletnia współpraca,
 • darmowe przeloty, zakwaterowanie, Wi-Fi.

Pamiętaj, że musisz posiadać doświadczenie w zawodzie: monter kadłubowy, spawacz lub monter rurociągów i zaświadczenie o niekaralności. Szczegóły odnośnie do procesu rekrutacji i składania dokumentów dostępne są również w biurze Inter Marine i pod numerami telefonu: 58 660 84 47 / 48 / 49.

Bezpieczna i legalna praca przy ambitnych projektachWojciech Grabowski, wiceprezes Inter Marine Sp. z o.o. Wojciech Grabowski, wiceprezes Inter Marine Sp. z o.o.
- Praca w Inter Marine to przede wszystkim pewne zatrudnienie i możliwość współpracy na lata. Od ponad 30 lat prowadzimy działalność w obszarze pośrednictwa pracy dla marynarzy oraz pracowników stoczniowych. Zasięg globalny pozwala nam realizować ambitne projekty. Braliśmy czynny udział w projektach budowy kilku okrętów dla brytyjskiej Royal Navy - w tym dwóch najbardziej spektakularnych, czyli lotniskowców HMS Queen Elizabeth oraz HMS Prince of Wales - mówi Wojciech Grabowski, wiceprezes Inter Marine Sp. z o.o. - Dzisiaj nadal bierzemy udział w procesie rozbudowy Royal Navy w Wielkiej Brytanii, a realizacja tego planu nie jest możliwa bez udziału wykwalifikowanych pracowników stoczniowych. Poszukujemy monterów kadłubowych, spawaczy i monterów rurociągów, którzy mają doświadczenie w zawodzie - zarówno tych, którzy pracowali wcześniej w UK, jak i tych, dla których będzie to pierwsza praca w tym kraju. Mimo że procedury imigracyjne w Wielkiej Brytanii są aktualnie dużo bardziej skomplikowane niż przed Brexitem, nadal istnieje kilka ścieżek uzyskania pozwolenia na pracę w tym kraju. W szczególnych przypadkach władze brytyjskie umożliwiają uzyskanie zwolnienia z tego obowiązku, przy spełnieniu odpowiednich warunków. Nasz zespół na bieżąco śledzi zmiany regulacji prawnych w tym obszarze i chętnie udzieli więcej informacji w bezpośredniej rozmowie.

Atrakcyjne wynagrodzenie, diety i darmowe przelotyWiceprezes Grabowski podkreśla, że siłą firmy od zawsze są ludzie!

- Nasi pracownicy mogą liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie i diety, a także opłacone przeloty, zakwaterowanie (w wysokim standardzie), Wi-Fi w mieszkaniu oraz codzienny transport do pracy i z powrotem. Najważniejsze jednak, że podejmując zatrudnienie w Grupie Inter Marine, zyskują perspektywę długoletniej współpracy w regularnych rotacjach ustalanych nawet na 12 miesięcy do przodu. Stawiamy zatem na najwyższe standardy, bez kompromisów! Nie ma mowy o oszczędzaniu na pracownikach poprzez obniżenie komfortu ich zakwaterowania czy warunków zatrudnienia. Wszystko dzieje się w sposób przejrzysty i zgodnie z prawem obowiązującym w UK i w Polsce - dodaje Wojciech Grabowski.
Obecnie firma Inter Marine w pierwszej kolejności poszukuje monterów kadłubowych, ale zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby z doświadczeniem w pracy w stoczni, również spawaczy, rurarzy, elektryków, mechaników, laminiarzy, cieśli.

Wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny lub skontaktować się bezpośrednio z zespołem firmy: praca@intermarine.pl, tel. 58 660 84 47 / 48 / 49 i sprawdzić możliwości współpracy.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Pracodawcy w Trójmieście

Forum

Najczęściej czytane