.
Baner
Profile pracodawców

Profil pracodawcy

Atlanta Poland

Atlanta Poland

Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
  • adres

    80-557 Gdańsk, Załogowa 17

O firmie

Atlanta Poland S.A. istnieje od 1990 roku i jest największą w Polsce firmą importującą oraz sprzedającą bakalie wykorzystywane do produkcji wyrobów czekoladowych, słodyczy, ciastek oraz pieczywa. Spółka posiada ponad 30% udziału na rynku bakalii w Polsce.

///

Dzięki realizacji założonej strategii rozwoju w 2005 roku firma Atlanta Poland S.A. stała się spółką giełdową, notowaną na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

///

Od 2009 roku zaistniała na rynku detalicznym oferując pełną gamę bakalii konfekcjonowanych 
oraz słodyczy sprzedawanych pod markami  Bakal oraz Kujawianka.

///

Atlanta Poland S.A. posiada dwa zakłady produkcyjne: w Gdańsku oraz we Włocławku.

///

W zakładzie w Gdańsku o powierzchni 12  000 m2 przetwarzane są orzechy ziemne, laskowe, nerkowce oraz migdały.  Dzięki nowoczesnym liniom produkcyjnym mamy możliwość prażenia, blanszowania, sortowania, krojenia oraz mielenia surowców.

///

W zakładzie we Włocławku o powierzchni 12  500 m2  produkowane są bakalie konfekcjonowane pod marką Bakal oraz markami własnymi sieci handlowych.

//

  • Kariera w Atlanta Poland S.A.

/

Kluczem do pozyskania lojalnych i zadowolonych pracowników jest promowanie i  nieustanny rozwój zespołu, poprzez liczne szkolenia oraz system awansów wewnętrznych.

/

  • Proces rekrutacji

/

Proces rekrutacji jest okazją do poznania kandydata z bliska. Oprócz weryfikacji kluczowej dla danego stanowiska pracy wiedzy i kompetencji oceniamy również stopień dopasowania do kultury organizacyjnej oraz naszych wartości.

/

W procesie rekrutacji wykorzystujemy metody i narzędzia selekcyjne takie jak np. próbki pracy, testy czy zadania, zaś dobór narzędzi podyktowany jest specyfiką i wymaganiami konkretnych stanowisk pracy.

/

  • Rekrutacja to nie wszystko

/

Mamy świadomość tego jak ważne jest w pierwszych miesiącach pracy wsparcie, dlatego proces rekrutacji zwieńczony jest adaptacją. Na tym etapie procesu zadbamy o to aby nowy pracownik pod okiem mentora poznał firmę od wewnątrz, pozyskał niezbędną wiedzę i pewnym krokiem rozpoczął kolejny etap kariery zawodowej.

/

Zasmakuj kariery - Dołącz do naszego zespołu!

/

  • Praca w Atlanta Poland S.A.

/

Szybki rozwój firmy daje możliwość dołączenia do naszego zespołu osobom poszukującym ciekawej i pełnej wyzwań pracy. Szukamy ludzi otwartych, pełnych energii, z nowymi i świeżymi pomysłami, zaangażowanych w powierzone zadania. 

/

  • Staż w Atlanta Poland S.A.

/

Przez cały rok w zakładzie produkcyjnym w Gdańsku i Włocławku realizujemy płatne staże w różnych działach firmy. Na staże zapraszamy studentów ostatnich lat oraz absolwentów wyższych uczelni. Doceniamy zaangażowanie oraz przedsiębiorczą postawę stażystów, dzieląc się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem oraz dając przyzwolenie na stawianie samodzielnych kroków na gruncie zawodowym.

/

  • Program stażowy „Akademia Atlanty”

/

Właśnie zakończyła się pierwsza edycja programu stażowego "Akademia Atlanty". W ramach tej edycji przyjętych zostało 13 stażystów dla różnych działów firm:
/
• W Zakładzie Produkcyjnym w Gdańsku - 8 osób
• W Zakładzie Produkcji Bakalii Konfekcjonowanych we Włocławku - 5 osób.

/

Po zakończonym 4-tygodnowym stażu pracę w Atlanta Poland S.A. kontynuują 4 osoby. Stażyści w ramach stażu realizowali przydzielone im zadania według indywidulanych harmonogramów stażu, dodatkowo mieli oni możliwość zapoznania się i uczestnictwa w codziennej pracy działów. Uczestnicy zweryfikowali również swoją wiedzę uzyskaną podczas nauki a także zdobyli niezbędne pierwsze doświadczenie w swojej zawodowej karierze.

/

  • Oto wypowiedzi niektórych stażystów:

/

"Idealna możliwość sprawdzenia wiedzy teoretycznej nabytej podczas studiów w praktyce! Ilość ambitnych wyzwań i ciekawych projektów, w których wzięłam udział, zdecydowanie przewyższyła moje oczekiwania. Podczas otwartej współpracy ze specjalistami Firmy udało mi się rozwinąć swoje zainteresowanie marketingiem i kreowaniem marki, a przede wszystkim miałam szansę poznać wyspecjalizowaną branżę od strony lidera na rynku. Staż w Atlanta Poland S.A.- wartościowe doświadczenie zdobywane w przyjaznej atmosferze!" - Daria, stażystka działu marketingu 
/
/
"Program stażowy w Atlanta Poland S.A. jest świetną okazją do poznania różnych obszarów działalności firmy w krótkim okresie. Oferta stażowa Atlanta Poland S.A. skierowana jest do studentów różnych kierunków i obejmuje szereg stanowisk, na które można aplikować. Ważne jest to, że firma zapewnia szkolenia, które pomagają szybko zapoznać się ze światem produktów FMCG oraz przewiduje ścisłą współpracę stażysty z opiekunem. Realizowane inicjatywy oraz wsparcie działu w codziennych czynnościach pozwalają mi na poszerzenie wiedzy oraz rozwój moich kompetencji."- Anna, stażystka działu eksportu

/
"Podjęcie decyzji o udziale w stażu w Atlanta Poland S.A. było bardzo dobrym wyborem. Pozwoliło mi to realizować się w dziedzinie, z którą jestem związany ze względu na ukończony kierunek studiów na poziomie licencjatu. Było to dla mnie cenne doświadczenie. Miałem okazję wykorzystać swoją wiedzę w praktyce oraz poznać specyfikę pracy w dziale importu. Atmosfera panująca w przedsiębiorstwie sprzyjała również wypełnianiu wszelkich obowiązków. Zespół współpracował ze sobą i zawsze służył pomocą w trudnych dla mnie kwestiach, a zarazem miałem zapewnioną swobodę, samodzielność i inicjatywę przy wykonywaniu powierzonych zadań." - Kornel, stażysta działu importu.

/

Chcesz się dowiedzieć więcej o naszej firmie, procesie rekrutacji i programach stażowych? Wejdź na http://atlantapoland.com.pl/kariera/.

 

Galeria

Zatrudniamy 337 pracowników
Pakowacz - produkcja spożywcza, Atrakcyjna praca dla mężczyzn
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
szczegóły »
Brygadzista zmianowy/ magazynier
Logistyka / Spedycja / Transport, Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
szczegóły »
Zobacz wszystkie