• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

WinyLove

Opis firmy

WinyLove oferuje szeroki wachlarz elastycznych i tekstylnych pokryć podłogowych tworzących kompleksowe rozwiązania do każdego pomieszczenia detalicznego. Pod nazwą NIKKON zajmujemy się montażem w budownictwie obiektowym.

Od niedawna jesteśmy na rynku, ale nasz zespół posiada 10 letnie doświadczenie w sprzedaży i montażu podłóg dla potrzeb klienta indywidualnego jak i instytucjonalnego. Pragniemy aby nasza firma kojarzyła się z jakością i fachowością wykonywanych usług oraz sprzedawanych materiałów dlatego stawiamy na zadowolenie klientów.

Montażystę podłóg

Opis stanowiska :
Montaż podłóg elastycznych i tekstylnych w budownictwie obiektowym jak również mieszkaniowym.
Montaż listew przypodłogowych.
Wykonywanie wylewek samopoziomujących.

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku.
Prawo jazdy kat.B.
Osoby o spokojnym usposobieniu i dobrze zorganizowane.
Umiejętności pracy w zespole.
Sumienność, punktualność.
Dbanie o jakość wykonywanej pracy.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie.
Umowę zlecenie, umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia.
Możliwość realizowania ciekawych projektów.
Pracę w dobrej atmosferze.
Szkolenia.
Niezbędne środki oraz materiały do pracy.

Zachęcamy do aplikowania. Dziękujemy za każdą przesłaną aplikację, informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Dziękujemy NIKKON i WinyLove

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

WinyLove

Architektura i budownictwo
Telefon
513-180-189, 88
Adres
80-266 Gdańsk, al. Grunwaldzka 205/209 (Brama Vis a Vis wejścia do Klubu Żak)