• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

Westate

Opis firmy

WESTATE Gdańsk to agencja pośrednictwa w obrocie nieruchomości specjalizująca się w pośrednictwie sprzedaży i najmie mieszkań, domów, gruntów, lokali użytkowych i innych nieruchomości. Jesteśmy firmą międzynarodową z dużą bazą klientów zagranicznych. Działy przede wszystkim na terenie Włoch i Hiszpanii Aktualnie w Gdańsku posiadamy jeden odział.

Twój zakres obowiązków

Wyszukiwanie nowych ofert nieruchomości na sprzedaż i wynajem w Trójmieście i okloicach. Przygotowanie ofert sprzedaży i dodawanie ich do firmowego systemu CRM.
Prezentowanie nieruchomości naszym klientom.
Aktywny kontakt z klientem oraz uczestnictwo w negocjacjach sprzedaży nieruchomości.
Budowanie długofalowych relacji z klientami.
Monitorowanie rynku nieruchomości.
Współpraca z młodym i energicznym zespołem firmy.

Nasze wymagania

Łatwe nawiązywanie kontaktów, umiejętność rozmowy z ludźmi.
Podstawowa wiedza odnośnie rynku nieruchomości.
Wysoka kultura osobista.
Otwartość, energiczność.
Biegła znajomość języka polskiego.

Mile widziane

Doświadczenie w pracy na stanowisku Agenta Nieruchomości.
Prawo jazdy kat. B.
Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym.

To oferujemy

Opiekę doświadczonego Specjalisty w pierwszych miesiącach pracy.
Biura w dobrej lokalizacji.
Ogromne możliwości rozwoju – możliwość szybkiego awansowania na stanowiska managerskie, uzależnione od zaangażowania i efektów pracy.
Wysokie wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od efektów pracy.
Pracę w młodym, energicznym zespole.
Bonusy za najlepsze efekty sprzedażowe.
Profesjonalny system szkoleniowy prowadzony przez nasza agencję wewnętrznie.
Skuteczny marketing wspierający sprzedaż (reklama w social media, sesje fotograficzne, home staging).
Imprezy i integracje firmowe.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Westate

Nieruchomości
Telefon
500415743
Adres
80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 504

Benefity

  • Szkolenia

  • Narzędzia
    pracy

  • Elastyczne
    godziny pracy

  • Służbowy
    laptop

  • Nowoczesne
    biuro

  • Firmowy
    ogród/patio