Profil pracodawcy

Verre Home

O NAS:


Firma VERRE HOME - powstała z pasji dwóch osób do nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie pracy w dużych korporacjach oraz mniejszych rodzinnych firmach ukształtowało pomysł na nietuzinkowe BIURO NIERUCHOMOŚCI. 
VERRE HOME wyróżnia się jakością i pełnym profesjonalizmem w obsłudze klienta. U nas każdy klient otrzyma pomocną dłoń i wspólnie z nami każdy zrealizuje swoje cele.
 

NASZ ZESPÓŁ:


Ludzie, którzy pasjonują się rynkiem nieruchomości od wielu lat. Bardzo długo pracują na tym rynku a wizytówkę wystawiają nam nasi KLIENCI. To oni są AMBASADORAMI naszej marki. Dlatego w tym zakresie jesteśmy EKSPERTAMI.
Zespół tworzą LUDZIE oraz ich pasje do całego rynku nieruchomości. Zależy nam na jakości obsługi KLIENTA, w tym zakresie kładziemy największy nacisk. Obsługa u nas jest na najwyższym poziomie satysfakcji KLIENTA. U nas zawsze otrzymasz uśmiech na przywitanie, pełną życzliwość i PROFESJONALIZM. Doradzamy w zakresie sprzedaży jak i nabycia nieruchomości. Przeprowadzamy przez żmudny proces kompletowania dokumentacji, a także weryfikacji. Z naszym EKSPERTEM każdy KLIENT uzyska kredyt, od dedykowanej osoby z działu kredytów.

Przyjdź, poznaj nas i polecaj innym !!!



Zespół VERRE HOME

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 19 godzin temu
Aktualnie zatrudniamy 5 osób
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Verre Home

Verre Home

Finanse, Nieruchomości
Telefon
+48 660 184 180
Adres
81-472 Gdynia, Legionów 112 (lok.3)
wyznacz trasę »