Profil pracodawcy

Van Graaf

O nas


VAN GRAAF to odnoszący sukcesy, międzynarodowy Dom Mody z bogatą tradycją. Wyróżnia nas unikalne połączenie wysokiej jakości oraz fascynacji modą. Oferujemy kompetentne doradztwo oraz szeroki wybór marek – od znanych klasyków, poprzez międzynarodowe designerskie marki, kończąc na kolekcjach młodych projektantów. Od 2001 roku dynamicznie rozwijamy swoją działalność na terenie Europy. Posiadamy już dziesięć Filii w najlepszych Galeriach Handlowych w Polsce.

Kogo szukamy


Osób, które interesują się modą i najnowszymi trendami. Są zaangażowane i nastawione na realizację założonych celów sprzedażowych. Łatwo nawiązują kontakty i potrafią pracować w zespole.


Co oferujemy?


Umowę o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy
Motywacyjny system prowizyjny
Atrakcyjny rabat pracowniczy dla Ciebie i dla Twojej rodziny
Pakiet szkoleniowy
Indywidualny strój służbowy skompletowany z wysokiej jakości markowych kolekcji


Jak wygląda proces rekrutacji?


Każde nadesłane CV jest przez nas wnikliwie analizowane. Po wstępnej selekcji dzwonimy do wybranych kandydatów, w celu przeprowadzenia telefonicznego wywiadu. Jeśli wynik jest pozytywny kolejnym etapem rekrutacji jest rozmowa osobista ze Store Managerem lub Kierownikiem Działu. Następnie wybranym kandydatom składana jest oferta współpracy.
To co nas wyróżnia na tle innych pracodawców jest fakt, że każdy z kandydatów otrzymuje informację o wyniku procesu.


Gdzie będziesz pracować?


W Trójmieście mieścimy się w C.H. Forum Gdańsk oraz w C.H. Riviera w Gdyni.


Czy wiesz, że?


Historia marki rozpoczęła się ponad sto lat temu w hanzeatyckim Hamburgu. Przedsiębiorczy kupcy: Holender Anton Cloppenburg i jego szwagier Paul Schröder założyli firmę Peek & Cloppenburg.
Od czasów powstania marki w Niemczech działały dwa niezależne ekonomicznie i prawnie sklepy Peek&Cloppenburg z siedzibami głównymi w Hamburgu i Düsseldorfie.
Pod egidą Peek&Cloppenburg KG w 2001 roku powstała spółka córka VAN GRAAF, stworzona jako fundament dla nowej obiecującej koncepcji biznesowej. Pierwszy salon VAN GRAAF otwarto 17 sierpnia 2001 roku w Polsce we Wrocławiu.

Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Van Graaf

Van Graaf

Sprzedaż i obsługa klienta
Adres
81-304 Gdynia, Kazimierza Górskiego 2 (poziom 0)
wyznacz trasę »