• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

Urban Symphony

Kim jesteśmy

Urban Symphony to dynamicznie rozwijające się biuro nieruchomości, które oferuje kompleksowe usługi związane z zakupem, sprzedażą i wynajmem nieruchomości. Działamy na terenie kluczowych miast Pomorza, takich jak Gdańsk, Sopot, Gdynia, Tczew, Koszalin oraz wielu innych, stale poszerzając nasz zasięg, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych klientów. Nasze nowoczesne podejście do branży nieruchomości charakteryzuje się wykorzystaniem najnowszych technologii i narzędzi, co pozwala nam oferować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami rynkowymi, co umożliwia nam znajdowanie idealnych nieruchomości dla naszych klientów. Z pasją podchodzimy do każdego projektu, angażując się w odnajdywanie najlepszych rozwiązań.

Dołącz do nas (PRACA)

Szukamy osób, które podzielają naszą pasję do nieruchomości i pragną rozwijać się w dynamicznie zmieniającym się środowisku. Cenimy zarówno doświadczonych specjalistów, jak i pojętnych kandydatów, którzy szybko się uczą.

✧ Oferujemy preferencyjną stawkę prowizyjną, wyższą niż standardowa, oraz unikalną możliwość pracy zdalnej. Całość zarobków jest uzależniona jedynie od wyników sprzedaży.
Forma Współpracy:
✦ B2B lub zlecenie dla studentów i emerytów.
Obowiązki:
✦ Zawieranie umów na wyłączność z klientami.
✦ Składanie raportów trzy razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) oraz utrzymywanie stałego kontaktu z centralą.
✦ Pilnowanie dokładnej dokumentacji i regularne informowanie o bieżących sprawach.
✦ Wprowadzanie klientów do systemu.
✦ Wyrabianie minimum sprzedażowego.
Wymagania:
✦ Doświadczenie na podobnym stanowisku.
✦ Posiadanie własnego komputera oraz telefonu.
✦ Umiejętność składania raportów i utrzymania porządku w dokumentacji.
✦ Zdolność do samodzielnego zarządzania czasem i elastyczność w pracy zdalnej.
✦ Ubiór smart casual lub garniturowy.
Oferujemy:
✦ Preferencyjną stawkę wynagrodzenia.
✦ Swobodę w organizacji czasu pracy, eliminując konieczność codziennego dojazdu do biura.
✦ Pomoc w tworzeniu profesjonalnego profilu agenta na platformach społecznościowych.
✦ Możliwość osiągnięcia znacznych dochodów.
Jak Aplikować:
✦ Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres poczta@urbansymphony.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać "Aplikacja: Agent Nieruchomości - [Twoje Imię i Nazwisko]".

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 4 osoby
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Nieruchomości
Telefon
727585800
Adres
83-050 Gdańsk,

Benefity

  • Szkolenia

  • Praca
    zdalna

  • Elastyczne
    godziny pracy