Profil pracodawcy

Uni-logistics

Opis firmy


Uni-logistics Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem z kapitałem polskim, które funkcjonuje na rynku od 2007 roku. Świadczymy usługi w zakresie spedycji morskiej, lotniczej i transportu drogowego. Realizujemy projekty przewozu ponadnormatywnego oraz Project Cargo, posiadamy własny magazyn logistyczny oraz sieć współpracujących magazynów partnerskich. Posiadanie własnej Agencji Celnej (certyfikat AEO) gwarantuje sprawny przebieg odpraw oraz całego procesu transportu.

Dołącz do nas!

Jeżeli jesteś osobą młodą duchem, optymistycznie nastawioną do życia, znającą języki obce, lubiącą wyzwania i nie bojącą się nowych doświadczeń, proponujemy Ci pracę w młodym i dynamicznym zespole prężnie rozwijającej się firmy z branży logistyczno-transportowej.
Od naszych pracowników oczekujemy odpowiedzialności, umiejętności podejmowania szybkich decyzji, komunikatywności, miłego usposobienia, opanowania w sytuacjach stresowych, umiejętności prowadzenia samochodu (prawo jazdy kat. B) oraz znajomości języka angielskiego.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu,
wyślij nam swoje CV i list motywacyjny na adres:
praca@unilog.eu


Z dopiskiem:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji związanego z oferta pracy oraz do przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest Uni-logistics Sp. z o.o. (ul. Polska 19, 81-339 Gdynia). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 3 dni temu
Aktualizacja: 8 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 2
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Uni-logistics

Łańcuch dostaw, Spedycja i transport
Telefon
58 667-99-99
Fax
58 667-99-66
Adres
81-339 Gdynia, Polska 19
wyznacz trasę »

Benefity

 • Opieka
  medyczna

 • Karta
  multisport

 • Szkolenia

 • Ubezpieczenia
  grupowe

 • Narzędzia
  pracy

 • Elastyczne
  godziny pracy