Profile pracodawców

Profil pracodawcy

UST Global

UST Global

Informatyka / Programowanie,
Inżynieria / Technologie
  • telefon

    58 355-67-80
  • adres

    80-298 Gdańsk, Azymutalna 9 (parter)

Kilka słów o firmie...

Firma UST GLOBAL działa na globalnym rynku i jest dostawcą kompleksowych rozwiązań IT dla swoich klientów. Większość klientów stanowią firmy zaliczane do list Fortune 500 i Global 1000. Obszar działania firmy obejmuje projekty informatyczne w takich sektorach jak handel, opieka medyczna, bankowość i finanse, ubezpieczenia, produkcja i dystrybucja, transport, logistyka i telekomunikacja. Założona w 1999 roku korporacja posiada obecnie blisko 15 000 pracowników zatrudnionych w biurach w USA, Wielkiej Brytanii, Indiach, Filipinach, Malezji, Meksyku, a ostatnio również w Niemczech, Hiszpanii i Polsce. Biuro R&D zlokalizowane w Gdańsku jest przeznaczone dla obsługi klientów europejskich.
W gdańskim biurze zatrudniamy programistów wszystkich specjalności do realizacji nowych projektów, jak również do wsparcia projektów realizowanych w innych ośrodkach R&D znajdujących się w Azji i USA.
Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającym się wielokulturowym zespole, atrakcyjny pakiet socjalny, zarobki adekwatne do osiągnięć i umiejętności, wyjazdy zagraniczne do klientów i do innych biur firmy znajdujących się w USA, Europie i Azji.

Informacje dla kandydatów

NASZ ZESPÓŁ: W tym momencie pracuje u nas 40 osób, zespół powiększył się o 100% w ciągu  roku, mamy duże plany rozwojowe dzięki kolejnym projektom.
PROCES REKRUTACJI: jest nieskomplikowany, większość rekrutacji jest u nas 1-etapowa. Każdy uczestnik dostaje od nas informację zwrotną.
NASZE SILNE STRONY: mamy towarzyski, otwarty zespół, międzynarodowe środowisko pracy. Dużą wartością jest dla nas integracja pracowników i dopasowanie kandydata do zespołu.
BONUSY DLA PRACOWNIKÓW: każdemu pracownikowi proponujemy stabilne zatrudnienie, umowę o pracę, konkurencyjne zarobki w porównaniu do firm o podobnym profilu, prywatną opiekę medyczną dla wszystkich pracowników, dodatkowo dofinansowanie do karty sportowej oraz ubezpieczenia, wyjazdy integracyjne, chillout room, owoce w biurze.

Galeria

Zatrudniamy 40 pracowników