• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

Truskawka

7 tysięcy pozycji towarowych artykułów szkolnych, biurowych i akcesoriów komputerowych oraz wykwalifikowany personel sprawiają, że jesteśmy niezawodni w naszej branży. Doceniają to nasi klienci, ale również i dostawcy. Nasze sklepy są autoryzowanymi punktami sprzedaży takich marek jak Parker i Waterman. Posiadamy bogaty wybór artykułów  Stabilo, Herlitz, Pilot, Staedtler, Paper Mate,Tetis.V-pe i wiele innych. Prowadzimy sprzedaż zeszytów i bloków firm Inerdruk, Unipap, Herlitz,Oxford,Hamelin .

Naszą pasją są towary do rozwoju artystycznego, począwszy od kredek takich marek jak kooh-i-noor, Faber Castell, Colorino, Milan, papierów firmy Canson, farb, pastelin itp.Posiadamy duży wybór artykułów kreatywnych. W bieżącej sprzedaży posiadamy druki akcydensowe Michalczyk i Prokop. 

Naszą dewizą jest maksymalna satysfakcja klienta przy możliwe najniższej cenie i bardzo dobrej jakości. 

Historia firmy

Firma Truskawka rozpoczęła działalność w 1994 r., początkowo jako hurtownia papiernicza. Zdobyte doświadczenie i liczne kontakty z producentami postanowiliśmy wykorzystać w sprzedaży detalicznej. W 1999r. otworzyliśmy nasz pierwszy sklep w Gdyni. Obecnie prowadzimy dwa sklepy (w Gdyni i w Gdańsku). W trosce o wygodę klienta sklepy te otworzyliśmy w centrach handlowych, które pracują 7 dni w tygodniu. 

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Truskawka

Telefon
58 699-20-62
Fax
58 699-20-62
Adres
81-611 Gdynia, Wielkokacka 2