• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

Toyota Walder Chwaszczyno

Największy Autoryzowany Dealer koncernu motoryzacyjnego Toyota oraz Lexus na Pomorzu, posiadający trzy nowoczesne autoryzowane stacje dealerskie: Toyoty i Lexusa w Chwaszczynie, przy ul. Gdyńskiej 68, Toyoty w Rumi, przy ul. Sobieskiego 28 oraz Centrum Likwidacji Szkód (CLS Walder) w Chwaszczynie przy ul. Gdyńskiej 68.
Firma świadczy kompleksowe usługi dla Klientów idywidualnych oraz flotowych w zakresie sprzedaży: samochodów nowych oraz używanych, ubezpieczeń i finansowania, usług serwisowych mechanicznych oraz napraw blacharsko-lakierniczych.

Historia firmy

Firma ANRO-TRADE powstała w 1991 roku. Właścicielami od początku załozenia firmy są Państwo Teresa i Roman Walder. Z perspektywy lat firma dynamicznie rozwijała się, rozpczęto działalność w bardzo małym obiekcie w Chwaszczynie (w salonie na ekspozycji mieściły się cztery samochody, a w serwisie było cześć stanowisk roboczych. Z czasem stację trochę rozbudowano. Ale krok milowy został wykonany w 2004 roku, otóż w lutym otwarto w Chwaszczynie bardzo nowoczesny Serwis Blacharsko-Lakierniczy (CLS Walder), a we wrześniu  w Rumi najnowocześniejszą wówczas na Pomorzu Stację Dealerską Toyoty, świadczącą pełen zakres usług dla Klientów. Cały czas podnosząc standardy producenta samochodów, w 2010 roku oddano do użytku w Chwaszczynie najnowocześniejszą w Polsce Pólnocnej, Stację Dealerską Toyoty z miejscem na ekspozycję 16-u aut w salonie oraz 16-u stanowisk w serwisie mechanicznym. Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów biznesowych w czerwcu 2013 roku Anro-Trade otrzymało autoryzację fabryczną na sprzedaż i serwis samochodów marki Lexus. Na dzień dzisiejszy firma posiada wysoko wykjwalifikowaną kadrę pracowników ciągle podnoszących swoje kwalifikacje w Akademii Toyoty. 
ANRO-TRADE to potentat w branży motoryzacyjnej, lider w sprzedaży samochodów marki Toyota i Lexus, świadczący pełen zakres usług na rynku Trójmiejskim.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 140 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Toyota Walder Chwaszczyno

Naprawa / Serwis / Usługi
Telefon
58/520 94 10
Adres
80-209 Chwaszczyno, Oliwska 58