Profil pracodawcy

TMC

Opis firmy


TMC Sp. z o.o. sp.k. od 1996 roku specjalizuje się w projektowaniu, montażu, serwisie i konserwacji systemów elektrycznych, elektronicznych i mechanicznych zabezpieczeniach obiektów, montażu abonenckich central telefonicznych. Urządzenia, które instalujemy posiadają niezbędne certyfikaty i atesty zgodnie z obowiązującym stanem prawnym. Główną domeną naszej firmy jest łączenie systemów mechanicznych z elektronicznymi i ich stały nadzór dzięki własnemu Centrum Monitorowania Technicznego. Naszymi odbiorcami są zarówno klienci prywatni jak i instytucje finansowe i budżetowe. 

TMC działa na podstawie Koncesji MSWiA numer L-0327/04 w zakresie zabezpieczenia technicznego. Firma posiada autoryzację "Zakładu Technicznej Ochrony Mienia -TECHOM" nr 217/2006 klasy SA-4. Autoryzacja upoważnia do projektowania, instalowania, konserwacji systemów alarmowych i monitoringu w obiektach o najwyższym poziomie zagrożenia. 
Firma jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Zabezpieczeń Technicznych i Zarządzania Bezpieczeństwem "Polalarm" oraz dodatkowo posiada tytuł Rzeczoznawcy Systemów Technicznego Zabezpieczenia Osób i Mienia oraz Zarządzania Bezpieczeństwem. 
Posiadamy tytuł Autoryzowanego Partnera Firmy Platan uprawniającego do sprzedaży, instalacji, prowadzenia serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego central telefonicznych 
Pracownicy działu technicznego posiadają licencję pracowników zabezpieczenia technicznego II stopnia oraz zaświadczenia o niekaralności. 
W 2013 roku otrzymaliśmy uprawnienia do projektowania systemów pożarowych.
Swoją rzetelność i wiarygodność w stosunku do klientów TMC Sp. z o.o. sp.k. potwierdziła przystępując w roku 2009-2013 do ogólnopolskiego programu gospodarczo-konsumenckiego SOLIDNA FIRMA i otrzymując tytuł "Solidna Firma 2009-2015". 
Liczymy, że oferta naszej firmy spotka się z Państwa zainteresowaniem. 
Zapraszamy do współpracy.
www.tmc24.pl 

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 20 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
TMC

TMC

Administracja, Naprawa / Serwis / Usługi
Telefon
58 712 61 17
Adres
80-177 Gdańsk, Lubczykowa 5 (zjazd z Trójmiejskiej Obwodnicy-Kartuzy dzielnica Karczemki)
wyznacz trasę »

Benefity