• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Profil pracodawcy

Stomatologia Dziecięca i Rodzinna

Opis firmy


Przychodnia Stomatologii Dziecięcej i Rodzinnej Wiewiór ”K” powstała po to, aby w komfortowych warunkach leczyć zęby całej rodziny. Szczególną troską otaczamy dzieci – nawet te najmłodsze. Bez pośpiechu, w przyjaznej dla nich przestrzeni i atmosferze, oswajamy je z lękiem przed fotelem dentystycznym. Niwelujemy ból – dzieci znieczulane są najnowocześniejszą metodą przy pomocy urządzenia CALAJET.
Wiewiór ”K” oddaje do Waszej dyspozycji wysoko wykwalifikowanych lekarzy: specjalistów stomatologii dziecięcej, zachowawczej, endodoncji, chirurgii stomatologicznej, ortodoncji i protetyki. Posiadamy najwyższej jakości sprzęt medyczny pozwalający skutecznie i z minimalnym poziomem stresu leczyć dzieci i dorosłych. Jednak naszym największym atutem jest to, że nasz personel po prostu lubi dzieci. Zapraszamy do pełnej zabawek, kolorowej przychodni! Wiewiór ”K” czeka. Nasza przychodnia jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Lekarz dentysta

Serdecznie zapraszamy do współpracy lekarzy dentystów – w nowoczesnym oddziale naszej przychodni, znajdującym się w Gdańsku na Osiedlu Osowa Oferujemy Państwu:
1.Doskonałe warunki pracy – w nowo wybudowanym, budynku – przy ul.Sopockiej 14. Przychodnia została specjalnie zaprojektowana i wyposażona w nowoczesną infrastrukturę techniczną m.in. : Panorama, RTG, TK, Cefalo 4 gabinety ( w tym sala operacyjna do znieczulenia ogólnego ) Nowoczesne unity Stern Weber, przygotowane i wyposażone specjalnie dla nas w oparciu o nasze doświadczenia
2.Duża baza pacjentów – dorosłych i dzieci – elastyczny wybór terminów i miejsca w grafiku. 3.Dobrze zorganizowaną pracę w zgranym zespole , w dobrej atmosferze.
4.Elastyczne i satysfakcjonujące warunki zatrudnienia.
5.Duże możliwości rozwoju, pogłębienia wiedzy i doświadczeń zawodowych w zespole lekarzy z dużymi kwalifikacjami.
6.Brak zapisów w umowie dotyczących konkurencji i pracy w innych gabinetach.
7.Mile widziane zainteresowanie pracą z dziećmi. Zapraszamy do kontaktu, niezobowiązującej rozmowy , prezentacji miejsca i możliwości współpracy

Lekarz ortodonta

Miejsce pracy: Gdańsk Podejmiemy współpracę z lekarzem ortodontą, którego pasją jest stomatologia zarówno dziecięca jak i rodzinna. Wymagania:
1. Umiejętności dobrej komunikacji z młodymi pacjentami i ich opiekunami.
2. Doświadczenie i satysfakcja zawodowa w pracy z dziećmi.
3. Znajomość najnowszych technik i metod leczenia jak i chęć zdobywania wiedzy w tym zakresie. 4. Zdolność pracy zespołowej.
5. Pozytywny stosunek do życia i radość czerpania z niego.
Oferujemy:
1. Dobrze zarządzane miejsce pracy.
2. Możliwość dobrych zarobków.
3. Pracę w dobrej atmosferze i zgranym zespole.
4. Nowocześnie wyposażony gabinet.
5. Elastyczny grafik.
6. Kompleksowe wyposażenie organizacyjne przychodni

Asystentka stomatologiczna

Serdecznie zapraszamy do współpracy Asystentki Stomatologiczne – w nowoczesnym oddziale naszej przychodni, znajdującym się w Gdańsku na Osiedlu Garnizon ul. Norwida 7 i w Gdańsku Osowa ul. Sopocka 14. Oferujemy Państwu: Doskonałe warunki pracy – w prestiżowym budynku biurowo-mieszkalnym – w centralnej części Osiedla Garnizon oraz w dzielnicy Osowa. Specjalnie zaprojektowaną i doskonale wyposażoną infrastrukturę przychodni. Dobrze zorganizowaną pracę w zgranym zespole, w dobrej atmosferze. Elastyczne i satysfakcjonujące warunki zatrudnienia. Duże możliwości rozwoju, pogłębienia wiedzy i doświadczeń zawodowych. Brak zapisów w umowie dotyczących konkurencji i pracy w innych gabinetach. Zapraszamy do kontaktu, niezobowiązującej rozmowy, prezentacji miejsca i możliwości współpracy.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 30 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Stomatologia Dziecięca i Rodzinna

Medycyna / Weterynaria, Zdrowie / Uroda
Telefon
587193700
Adres
80-280 Gdańsk, Norwida Cypriana Kamila 7 (parter)

Benefity

 • Opieka
  medyczna

 • Szkolenia

 • Elastyczne
  godziny pracy