Profil pracodawcy

Speak Up The English School Gdynia

OPIS FIRMY


Szkoła angielskiego Speak Up w Gdyni mieści się na I piętrze centrum Kwiatkowskiego.
Nieopodal skrzyżowania z ulicą Władysława IV, czyli 500 metrów od Skweru Kościuszki.

Wyróżniamy się innowacyjnym programem nauczania dostosowanym do potrzeb i zainteresowań każdego słuchacza. Kursy angielskiego odbywają się w świetnie wyposażonych salach multimedialnych oraz prowadzone są przez lektorów i native speakerów. Słuchacze mogą uczestniczyć wraz ze swoimi przyjaciółmi w zajęciach Klubu Speak Up. Dzięki nim mogą rozmawiać po angielsku na różne tematy.

Siedząc na sofach, pijąc kawę/herbatkę i pogryzając brytyjskie cookies, Nasi uczniowie spotykają się z ciekawymi osobami, a lekcje zmieniają się w spotkania towarzyskie, na których szlifują język obcy.

Zajęcia w naszej szkole to nie kolejny nudny obowiązek, ale prawdziwa przyjemność - to po prostu "połączenie świetnie przygotowanych zajęć" z "wyjściem do kawiarni".

O NAS

W Speak Up wierzymy, że pracownicy są najważniejszą wartością i największym kapitałem organizacji. To dzięki kompetencjom pracowników, ich zaangażowaniu, wyjątkowości i samodzielności, ciągle się rozwijamy i osiągamy sukcesy.
Na co dzień tworzymy przyjazną i otwartą atmosferę pracy. Niezwykły klimat do wszechstronnego rozwoju budujemy w oparciu o nasze podstawowe wartości: zaangażowanie, profesjonalizm, otwartość i entuzjazm.
Praca to nasza pasja, dlatego w Speak Up wspólnie tworzymy miejsce, w którym każdy może być sobą, jednocześnie podejmując ambitne wyzwania zawodowe oraz zdobywając wiedzę i umiejętności w praktyce. Cenimy różnorodny sposób myślenia i działania naszych pracowników oraz wspieramy ich w codziennych wyzwaniach. Przyczyniając się do zawodowych i osobistych sukcesów naszych pracowników, przyczyniamy się do sukcesu firmy.
Wiemy, jak ważny jest nieustanny rozwój, dlatego stawiamy przed naszymi pracownikami ambitne cele i rozwijamy ich kompetencje. Zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy, w pierwszej kolejności rekrutując Dyrektorów naszych szkół na drodze wewnętrznego procesu rekrutacji.
Jesteśmy przekonani, że praca w Speak Up to gwarancja spotkania ciekawych ludzi i możliwość własnego rozwoju.
Nasze zespoły tworzą dynamiczni, aktywni i ambitni ludzie, dla których sukces Klienta jest drogą ich własnego sukcesu.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Speak Up The English School Gdynia

Speak Up The English School Gdynia

Administracja
Telefon
58 781-96-96
Adres
81-364 Gdynia, 10 Lutego 16 (I piętro)
wyznacz trasę »

Benefity