• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

Space Nieruchomości

SPACE Nieruchomości

Chciałbyś poznać sprawdzony sposób na zarabianie pieniędzy ? Wyślij do nas swoją aplikację. Stwarzamy możliwości rozwoju ludziom dynamicznym, otwartym na wyzwania, najlepiej z doświadczeniem na rynku nieruchomości, jeśli jednak nie miałeś styczności z tą branżą, a jesteś zdeterminowany, ambitny - ZAPRASZAMY.

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w branży nieruchomości na stanowisku Agent ds. nieruchomości

Poszukujemy osób:
- Łatwo nawiązujących kontakty interpersonalne,
- Posiadających umiejętność dobrej organizacji pracy własnej,
- Samodzielnych w działaniu, odpowiedzialnych i dyspozycyjnych,
- Pozytywne nastawionych i zaangażowanych,
- Posiadających prawo jazdy kat. B i samochód,
- Wykształcenie min. średnie.

Obowiązki:
- Pozyskiwanie nowych ofert,
- Dyspozycyjność 5-6 dni w tygodniu,
- Prezentacje nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym,
- Dobór i prezentacja właściwych ofert do profilu klienta,
- Obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami,
- Dbałość o aktualizację wewnętrznej bazy danych,
- Monitorowanie rynku nieruchomości,
- Realizację celu indywidualnego,
- Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami oraz współpracownikami.

Oferujemy:
- Stałe wynagrodzenie,
- Wyjątkową atmosferę w biurze,
- Niezbędne narzędzia do pracy: służbowy laptop, aparat, tel. komórkowy,
- Pracę z wynagrodzeniem prowizyjnym "sky is the limit" 10-20 tys.,
- Wewnętrzną bazę ofert prosto od czołowych deweloperów,
- Wsparcie w pracy udzielane przez doświadczonych pośredników,
- Możliwość uzyskania doświadczenia na rynku nieruchomości,
- System praktycznych szkoleń podnoszących umiejętności sprzedażowe.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 4 osoby
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Sprzedaż i obsługa klienta
Telefon
537 717 918
Adres
80-172 Gdańsk, Eugeniusza Węgrzyna 1/17

Benefity

  • Opieka
    medyczna

  • Szkolenia

  • Ubezpieczenia
    grupowe

  • Narzędzia
    pracy

  • Praca
    zdalna

  • Elastyczne
    godziny pracy