Profil pracodawcy

Restauracja So Eat

Restauracja So eat jest doskonałym miejscem zarówno na lunch biznesowy, jak i przyjęcie w rodzinnym gronie.

Carpaccio z piersi gęsiej, mule w białym winie, pikantna zupa rybna z mleczkiem kokosowym, cukinia faszerowana kuskusem czy stek wołowy to tylko niektóre propozycje Szefa Kuchni oraz jego młodych podopiecznych.
Restauracja So Eat w Hotelu So Stay otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00 oraz w weekend (sobota, niedziela) w godzinach od 8.00 do 20.00.

W godzinach 12.00-17.00 od poniedziałku do piątku zapraszamy na lunch menu, do wyboru zupa mięsna lub wegetariańska oraz danie główne mięsne, rybne bądź wegetariańskie. Zestaw w cenie 19 zł.

W celu dokonania rezerwacji stolika uprzejmie prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 58 506 53 33 lub pod adresem e-mail kontakt@soeat.pl

Udogodnienia dla Gości So Eat:

Bezpłatny dostęp do Internetu (WiFi),
Krzesełko dla dziecka,
Kredki i kolorowanki,
Menu dla dzieci.

Zajmujemy się również organizacją imprez okolicznościowych, spotkań biznesowych oraz cateringiem.
Jesteśmy otwarci na Państwa sugestię oraz dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb.

Historia firmy

Idea
Odpowiedzialni za biznes – odpowiedzialni za społeczność
Idea pomagania, którą wcielamy w życie, to tworzenie możliwości rozwoju młodym ludziom, którzy ze względu na swoją trudną sytuację życiową nie mogli rozwinąć swoich talentów i pasji. Z myślą o nich tworzymy miejsca i inicjatywy, które angażują również lokalną społeczność. Wierzymy, że prawdziwy rozwój możliwy jest wtedy, gdy idea spotyka się z ludzkim zaangażowaniem.
Efektem naszych działań są wyjątkowe miejsca – hotel So Stay, restauracja so eat, kawiarnia Kuźnia. Są to firmy społeczne, w których młodzi ludzie otrzymują wsparcie w stawianiu swoich pierwszych zawodowych kroków. Tworzymy zespół, w którym profesjonaliści dzielą się z młodzieżą wiedzą i doświadczeniem.
Współpracujemy z Gdańską Fundacja Innowacji Społecznej, która prowadzi kameralne Domy dla Dzieci, z których w dorosłe życie usamodzielnia się młodzież. W naszych firmach społecznych tworzymy dla niej miejsca staż oraz pracy.
U nas możesz poczuć się wyjątkowo. Korzystając z naszych usług stajesz się społecznie odpowiedzialny.
Dziękujemy, że pomagasz.
 

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Restauracja So Eat

Restauracja So Eat

Hotelarstwo / Gastronomia
Telefon
58 506-53-33
Fax
58 506-53-32
Adres
80-104 Gdańsk, Kartuska 18
wyznacz trasę »