Profil pracodawcy

Smart_Lab

Czujemy Chemię do Nauki!


Smart_Lab to trójmiejska firma, działająca obecnie na terenie całego kraju i zajmująca się prowadzeniem działalności edukacyjnej i promocyjnej. 
Naszym "konikiem" jest popularyzacja nauk przyrodniczych, ze szczególnym uwzględnieniem chemii, fizyki, ekologii, techniki oraz biologii. Firma realizuje zajęcia w swojej siedzibie oraz w placówkach partnerów, a także organizuje pikniki rodzinne, festyny naukowe, imprezy plenerowe, eventy firmowe i tematyczne, warsztaty integracyjne oraz oferuje laboratoryzację przestrzeni użytkowej i wystawienniczej. Realizuje również projekty edukacyjne i badawcze. efekty jej pracy możecie również podziwiać na deskach gdańskiego Miejskiego Teatru Miniatura podczas sztuki "Fahrenheit".

Smart_Lab specjalizuje się w pokazach, autorskich warsztatach (z elementami teatralizacji), grach i zabawach edukacyjnych. Starając się nieustannie rozwijać swą ofertę, dostosowuje ją do zainteresowań szerokiego grona odbiorców. Nadrzędnym celem działalności Smart_Lab jest przybliżanie ludziom piękna świata przyrody, a w ten sposób przyczynienie się do rozwoju społeczeństwa opartego na wiedzy, ale i potrafiącego się nauką bawić oraz zachwycać. 

Chcemy wraz z Wami tworzyć niezapomniane chwile i wydarzenia, wypełnione niesamowitymi eksperymentami i pozytywną energią.

Poczujcie z nami Chemię do Nauki!

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Smart_Lab

Smart_Lab

Marketing / PR
Telefon
58 743-68-64
Adres
81-416 Gdańsk, al. gen. Józefa Hallera 201 (Centrum Edukacji Smart Lab na terenie KS Gedania)
wyznacz trasę »