Profil pracodawcy

Sii

O nas


Zatrudniając ponad 2 000 inżynierów Sii Sp. z o.o. jest liderem usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce. Wspieramy klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Realizujemy projekty dla wiodących firm z sektorów bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, Hi-Tech, energetyki i przemysłu oraz FMCG.

Sii po raz 3 z rzędu otrzymała tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce, przyznawany przez Magazyn „Computerworld” w niezależnym, anonimowym badaniu pracowników AudIT 2014.

Gdański oddział Sii istnieje od 2008 roku. Obecnie zatrudnia ponad 550 pracowników, wśród nich studentów, absolwentów oraz wysokiej klasy specjalistów z branży IT oraz inżynierii przemysłowej. 

Nasza misja i cele

Power People – identyfikowanie i promowanie naszych najlepszych pracowników!

5 głównych celów:

Zysk – ponad 10% marży brutto rocznie
Podstawowym celem firmy jest zarabianie pieniędzy – tylko wtedy możemy inwestować i rozwijać się dla dobra naszych Klientów i Pracowników. W Sii stawiamy sobie jasny cel: osiąganie 10% marży brutto rocznie.

Satysfakcja Klientów
Klienci są dla nas najważniejsi – to dzięki nim istniejemy i możemy się rozwijać. Chcemy, żeby wybierali Sii ze względu na wysoką jakość i przystępną cenę naszych usług. Dbamy o nawiązywanie z nimi długotrwałej współpracy, opartej na wzajemnym zaufaniu i przejrzystych zasadach działania.

Zadowolenie Pracowników
Pracownicy są kluczową wartością Sii. Sukces naszej firmy jest ich zasługą, dlatego chcemy zapewnić im świetną atmosferę pracy, zawsze zachowujemy się wobec nich uczciwie, darzymy zaufaniem i jesteśmy otwarci na ich pomysły. Najlepszym zapewniamy rozwój.

Ciągły rozwój i bycie lepszym od Konkurentów
Chcemy rozwijać się dynamicznie i być zawsze o dwa kroki przed Konkurencją, wyprzedzać rynek, być liderem. Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą świadczącą usługi outsourcingu IT i inżynierii w Polsce i chcemy, by tak nadal pozostało. Szanujemy Konkurencję – to, że działamy wspólnie w biznesie sprawia, że stale możemy się doskonalić, nieustannie dążyć do lepszej pozycji.

Zabawa
Chcemy czerpać przyjemność z pracy. Wspólnie świętujemy sukcesy, a także spędzamy część wolnego czasu na różnego typu spotkaniach integracyjnych. Co roku organizujemy przynajmniej jedno wydarzenie, na które zapraszamy również naszych Klientów.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 2 osoby
Aktualnych ofert 0
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Sii

Sii

Informatyka / Programowanie, Inżynieria / Technologie
Telefon
58 32 17 800
Adres
80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 472C (Olivia Star - 18. piętro)
wyznacz trasę »