• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Profil pracodawcy

SATEL

Poznaj nas


SATEL to polska firma, której rozwiązania zapewniają bezpieczeństwo i komfort milionom ludzi na całym świecie. Od ponad 30 lat projektujemy i produkujemy najwyższej jakości urządzenia tworzące systemy: sygnalizacji włamania i napadu, kontroli dostępu, sygnalizacji pożarowej, automatyki budynkowej i monitoringu.
Stawiamy na najnowsze technologie, kreatywną pracę zespołową oraz rozwój zawodowy. Nasze działania budują lojalność, identyfikację z firmą, dając poczucie stabilności – średni staż pracy w SATEL to 8,5 roku. Zatrudniamy i doceniamy 300 specjalistów z różnych branż, stale poszukujemy też młodych talentów – studentów, a także absolwentów dążących do bycia ekspertami. Pomaga nam w tym m.in. projekt eduSATEL, w ramach którego tworzymy pracownie systemów alarmowych w szkołach średnich i wyższych na terenie całej Polski oraz współtworzymy innowacyjny, praktyczny program nauczania przedmiotów specjalizacyjnych.
Przestronne stanowiska pracy w świetnie zlokalizowanym, nowoczesnym budynku z dużym parkingiem to nasz znak rozpoznawczy. Dbamy nie tylko o komfort pracy, lecz także o atmosferę. Wspólnie obchodzimy urodziny i święta (z prezentami!), razem bawimy się na jubileuszach firmy, a nasze dzieci – na imprezach okolicznościowych. Mamy też drużynę piłkarską, która na turniejach charytatywnych broni barw SATEL.

Proces rekrutacji

ETAP 1
Aplikacja
Pierwszy krok to wybór oferty pracy i przesłanie dokumentów. Jeśli nie znalazłeś oferty, która odpowiada Twojemu profilowi zawodowemu, wyślij nam swoje CV, skontaktujemy się z Tobą, gdy pojawi się oferta zgodna z Twoimi kwalifikacjami.
ETAP 2
Pierwsza rozmowa rekrutacyjna
W spotkaniu udział wezmą: pracownik Działu Personalnego oraz Twój przyszły przełożony. Porozmawiamy o Twoim wykształceniu, doświadczeniu zawodowym, zainteresowaniach i oczekiwaniach. Po spotkaniu poinformujemy Cię o jego rezultatach oraz o szczegółach kolejnych etapów rekrutacji.
ETAP 3
Rozmowa kwalifikacyjna
W trakcie drugiego spotkania przeprowadzamy testy specjalistyczne, ściśle związane ze stanowiskiem, na które kandydat aplikował. W spotkaniach bierze udział pracownik Działu Personalnego, Twój przyszły przełożony oraz członkowie zespołu, do którego prowadzimy rekrutację. Po tej rozmowie również otrzymasz od nas feedback.
ETAP 4
Formalności
Ostatnie spotkanie w ramach procesu rekrutacyjnego poświęcone jest przedstawieniu oferty pracy i omówieniu warunków zatrudnienia.
ETAP 5
Program adaptacyjny
Dbamy o to, aby każdy nowy pracownik poczuł się dobrze w naszej firmie, zapoznał się z jej strukturą i wartościami. W ciągu pierwszych dni zatrudnienia przejdziesz cykl szkoleń, a Twój opiekun wprowadzi Cię w zadania i będzie wspierał przez początkowy okres pracy.

Ciekawe informacje

WOLONTARIAT PRACOWNICZY
SATEL od wielu lat wspiera organizacje, które pomagają chorym i potrzebującym dzieciom. Swoją uwagę skupia przede wszystkim na instytucjach działających na Pomorzu, czyli w regionie, w którym znajduje się siedziba firmy. Pracownicy SATEL chętnie angażują się we wszystkie akcje wspierające, nie tylko przekazując środki finansowe i poświęcając czas, lecz - przede wszystkim - otwierając swoje serca na pomoc innym.
W ramach wolontariatu pracowniczego wspieramy takie organizacje jak: Fundacja Pomorze Dzieciom, Fundacja Hospicyjna, Pomorskie Hospicjum dla Dzieci, Dom Małego Dziecka im. J. Korczaka w Gdańsku, Fundacja Ja Też

DRUŻYNA PIŁKARSKA
Drużyna piłkarska SATEL zawiązana została w roku 2013, gdy pojawił się pomysł wzięcia udziału w turnieju organizowanym przez Fundację Pomorskie Hospicjum dla Dzieci. W tej charytatywnej imprezie udział wzięła także dziecięca drużyna SATEL, składająca się z pociech pracowników firmy. Oba zespoły, wyposażone przez SATEL w żółto-czarne stroje, swoją sportową postawą pozostawiły bardzo dobre wrażenie na publiczności zebranej na pięknym gdańskim stadionie. Od tej pory drużyna piłkarska SATEL trenuje regularnie na boisku Gdańskiego Klubu Sportowego Gedania 1922.

WSPÓŁPRACA Z GOPR
Zapewnianie bezpieczeństwa to domena i główny cel Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jest to również jeden z priorytetów firmy SATEL jako producenta najwyższej jakości elektronicznych systemów zabezpieczeń. Podjęcie wspólnych działań było więc wyłącznie kwestią czasu i ostatecznie doszło do skutku w 2007 roku. Od tej pory SATEL regularnie wspiera GOPR, doceniając wysiłek, jaki ratownicy wkładają w swoją pracę.

Staże i praktyki

DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ W FIRMIE SATEL?
Stawiamy na najnowsze technologie, kreatywną pracę zespołową i rozwój zawodowy. Nasze działania budują lojalność i identyfikację z firmą, dając poczucie stabilności – średni staż pracy w SATEL to 8,5 roku. Zatrudniamy i doceniamy 300 specjalistów z różnych branż, stale poszukujemy też młodych talentów - studentów i absolwentów dążących do bycia ekspertami. Pomaga nam w tym m.in. projekt eduSATEL, w ramach którego tworzymy pracownie systemów alarmowych w szkołach średnich i wyższych na terenie całej Polski oraz współtworzymy innowacyjny, praktyczny program nauczania przedmiotów specjalizacyjnych.

PROGRAM W PIGUŁCE:
 • Czas trwania praktyk: 2-6 tygodni.
 • Czas trwania stażu: 1-3 miesiące.
 • Rekrutacja prowadzona jest cały rok.
 • Istnieje możliwość odbycia praktyk/stażu zarówno w roku akademickim, jak i w czasie wakacji.
 • W przypadku praktyk/staży objętych programem nauczania podpisujemy stosowne umowy z uczelniami.
 • W przypadku płatnej praktyki/stażu podpisujemy umowę zlecenie.
 • Wystawiamy zaświadczenie potwierdzające ukończenie praktyki/stażu, a na życzenie także list referencyjny
DOCENIAMY ZDOLNYCH STAŻYSTÓW
Udział w programie to nie tylko szansa na uzyskanie praktycznej wiedzy bezpośrednio od ekspertów SATEL, lecz zwiększenie szans na stałe zatrudnienie w firmie. Absolwenci programu są bowiem zapraszani w pierwszej kolejności do udziału w procesach rekrutacji. Co ważne, współpraca z SATEL w ramach umowy o pracę jest możliwa także jeszcze przed zakończeniem nauki w szkole wyższej.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Copywriter

Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 13 dni temu

Specjalista ds. Wsparcia Technicznego

Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 13 dni temu
Aktualnie zatrudniamy ponad 300 osób
Aktualnych ofert 2
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

SATEL

Inżynieria, Produkcja / Przemysł
Telefon
58 320-94-00
Fax
58 320-94-01
Adres
80-298 Gdańsk, Budowlanych 66

Benefity

 • Opieka
  medyczna

 • Karta
  multisport

 • Szkolenia

 • Ubezpieczenia
  grupowe

 • Narzędzia
  pracy

 • Dofinansowanie
  do urlopów

 • Praca
  zdalna

 • Elastyczne
  godziny pracy

 • Służbowy
  samochód

 • Służbowy
  laptop

 • Parking dla
  pracowników

 • Nowoczesne
  biuro