Profil pracodawcy

SATEL

Poznaj nas


SATEL to polska firma, której rozwiązania zapewniają bezpieczeństwo i komfort milionom ludzi na całym świecie. Od ponad 25 lat projektujemy i produkujemy najwyższej jakości urządzenia tworzące systemy: sygnalizacji włamania i napadu, kontroli dostępu, sygnalizacji pożarowej, automatyki budynkowej i monitoringu.
Stawiamy na najnowsze technologie, kreatywną pracę zespołową oraz rozwój zawodowy. Nasze działania budują lojalność, identyfikację z firmą, dając poczucie stabilności – średni staż pracy w SATEL to 8,5 roku. Zatrudniamy i doceniamy 300 specjalistów z różnych branż, stale poszukujemy też młodych talentów – studentów, a także absolwentów dążących do bycia ekspertami. Pomaga nam w tym m.in. projekt eduSATEL, w ramach którego tworzymy pracownie systemów alarmowych w szkołach średnich i wyższych na terenie całej Polski oraz współtworzymy innowacyjny, praktyczny program nauczania przedmiotów specjalizacyjnych.
Przestronne stanowiska pracy w świetnie zlokalizowanym, nowoczesnym budynku z dużym parkingiem to nasz znak rozpoznawczy. Dbamy nie tylko o komfort pracy, lecz także o atmosferę. Wspólnie obchodzimy urodziny i święta (z prezentami!), razem bawimy się na jubileuszach firmy, a nasze dzieci – na imprezach okolicznościowych. Mamy też drużynę piłkarską, która na turniejach charytatywnych broni barw SATEL.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy ponad 300 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
SATEL

SATEL

Inżynieria, Produkcja / Przemysł
Telefon
58 320-94-00
Fax
58 320-94-01
Adres
80-298 Gdańsk, Budowlanych 66
wyznacz trasę »