Profil pracodawcy

Safety Group J&J s.c

Współpraca z Safety Group J&J s.c. to gwarantowany sukces


Jesteśmy firmą doradczo szkoleniową, która już od ponad 16 lat wspomaga przedsiębiorców działających na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze naszych Klientów w zakresie szeroko pojętego  bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia. Dzięki świadczonym przez nas usługom, nasi Klienci, swój zaoszczędzony czas, mogą przeznaczyć  na pełne zaangażowanie się we własną działalność, a także uzyskać dostęp do naszych zasobów, jakimi są ludzie, wiedza i technologie, które są w dzisiejszych czasach pożądane.
Korzystając z naszych usług i innowacyjnych rozwiązań prowadzenie biznesu stanie się dużo prostsze. Usługi, które świadczymy są realizowane przez zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów – praktyków. Nasze usługi zawsze dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań Klienta.
Rośniemy w siłę, a dowodem profesjonalizmu oraz efektywności w działaniu  jest długoletnia współpraca oraz uznanie instytucji takich jak  Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie, a także Europejska Agencja Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy. Ponadto cieszymy się renomą w środowisku biznesowym, potwierdzeniem tego są liczne referencje.

Historia firmy

Przedsiębiorstwo powstało w 2003 roku z inicjatywy Jarosława Filipczaka i Jana Chrzanowskiego –członków sieci ekspertów CIOP– PIB w Warszawie.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 13 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Safety Group J&J s.c

Agencje pracy
Telefon
58 746 37 85
Fax
58 746-37-86
Adres
80-172 Gdańsk, Trzy Lipy 3 (budynek B, piętro 3, pokój 5.15.2)
wyznacz trasę »