• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

Safety Group J&J s.c

Współpraca z Safety Group J&J s.c. to gwarantowany sukces


Jesteśmy firmą doradczo szkoleniową, która od 2003 roku wspomaga przedsiębiorców działających na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze naszych Klientów w zakresie szeroko pojętego  bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia. Dzięki świadczonym przez nas usługom, nasi Klienci, swój zaoszczędzony czas, mogą przeznaczyć  na pełne zaangażowanie się we własną działalność, a także uzyskać dostęp do naszych zasobów, jakimi są ludzie, wiedza i technologie, które są w dzisiejszych czasach pożądane.
Korzystając z naszych usług i innowacyjnych rozwiązań prowadzenie biznesu stanie się dużo prostsze. Usługi, które świadczymy są realizowane przez zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów – praktyków. Nasze usługi zawsze dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Stale wzbogacamy i unowocześniamy naszą ofertę dostosowując się do potrzeb i oczekiwań Klienta, uwzględniając przy tym specyfikę firmy. Jesteśmy liderem w naszej branży i cieszymy się renomą w środowisku biznesowym, czego potwierdzeniem są liczne referencje.

Historia firmy

Przedsiębiorstwo powstało w 2003 roku z inicjatywy Jarosława Filipczaka i Jana Chrzanowskiego –członków sieci ekspertów CIOP– PIB w Warszawie.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Safety Group J&J s.c

Edukacja / Doradztwo / Szkolenia, Kontrola jakości / Audyt
Telefon
55 2735085
Adres
80-172 Gdańsk, Trzy Lipy 3 (budynek B, piętro 3, pokój 5.15.2)