• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

SafeTech Marian Hoppe

Opis firmy


SafeTech Marian Hoppe Sp.j. prowadzi autoryzowaną sprzedaż i serwis produktów pomiaru gazów najbardziej uznanych marek na świecie.
Prowadzimy również wyłączną dystrybucję i serwis holenderskiej firmy RESQTEC oferującej nowoczesne rozwiązania ratownictwa technicznego dla straży pożarnej.
Pracujemy z przemysłem oraz służbami niosącymi pomoc ludziom i środowisku. Naszą misją jest poczucie całkowitego bezpieczeństwa ich pracy. Dostarczamy sprzęt i rozwiązania, serwis i szkolenia narzędzi ratowniczych i bhp.

W naszej firmie najważniejszą zasadą jest profesjonalne i uczciwe podejście zespołu do klienta.

Historia firmy

Firma powstała w 2003 roku. Założył ją Marian Hoppe, pasjonat technologii bezpieczeństwa. Od początku u podstaw funkcjonowania firmy leżało jak najlepsze zrozumienie potrzeb naszych Klientów oraz troska o ich zaspokojenie.
Po czasie SafeTech był już postrzegany jako doradca oferujący najlepsze możliwe rozwiązania dostępne na rynku, opierający się na produktach najbardziej uznanych marek. Poziom naszych prac jest gwarantowany między innymi przez certyfikaty ISO 9001, NCAGE, ciągłe szkolenia oraz listy autoryzujące od niektórych producentów. Jednak najlepszą wizytówka jest stale rosnąca liczba klientów oraz pól, na których możemy Państwu służyć doradztwem i naszymi produktami.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

SafeTech Marian Hoppe

Naprawa / Serwis / Usługi, Sprzedaż i obsługa klienta
Telefon
58 781-78-55, 5
Adres
81-198 Suchy Dwór, K. Gdyni, Mikołaja Reja 38

Nagrody

  • Rubinowa statuetka konkursu Lider Bezpieczeństwa Państwa 2015

    Rubinowa statuetka konkursu Lider Bezpieczeństwa Państwa 2015