Profil pracodawcy

STUDIO761

Opis firmy


Odzież szyta na miarę. Projektowanie wnętrz. Sztuki wizualne. Strategia kreatywna. Unikatowe wydarzenia. Zrównoważony rozwój.

STUDIO761

Studio powstało w 2017 roku jako inicjatywa przyjaciół z artystyczną duszą. Jest to miejsce spotkań, pracy i rozwoju. Mieszkamy w różnych krajach, mamy odmienne doświadczenia i spojrzenie na świat oraz sztukę. Ta różnorodność wpływa na naszą pracę, kreatywność i efekty.

Chcemy wspierać Państwa w kreowaniu własnego stylu, zarówno w ubiorze, jak i w przestrzeni, w której żyjecie, czy pracujecie na co dzień. Stawiamy na oryginalne rozwiązania i indywidualne, twórcze podejście. Dlatego nasze studio jest miejscem w którym spotkacie Państwo artystów z różnych dziedzin: mody, aranżacji i wyposażenia wnętrz, fotografii, malarstwa.

Jesteśmy odpowiedzialni za swoje działania. Dbamy, by nasza praca nie miała negatywnego wpływu na środowisko i otoczenie. Wspieramy inicjatywy zrównoważonego rozwoju.

SZTUKA TWORZENIA

W naszych działaniach kierujemy się zrozumieniem drugiego człowieka i jego potrzeb. Staramy się aby postawione przed nami wyzwanie spotkało się z rozwiązaniem, którego oczekuje klient, a nam dało powód do dumy. Dążymy do tego, aby każdy zamówiony w naszym studiu produkt, reprezentował najwyższą jakość.
Dbamy o transparentność naszych działań. Staramy się udzielać pełnych informacji o naszych produktach. Począwszy od projektu, poprzez wybór materiałów, po proces produkcji stawiamy na sprawdzone rozwiązania. Cenimy tradycyjne rzemiosło. Nowoczesne maszyny i współczesna technologia wspierają nas w działaniach. Naszym priorytetem jest aby cały proces tworzenia miał miejsce na terenie Polski. Współpracujemy z lokalnymi wytwórcami.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy ponad 761 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
STUDIO761

STUDIO761

Sztuka / Rozrywka / Kultura
Telefon
+48 583543493
Adres
81-838 Sopot, al. Niepodległości 761 (Drzwi frontowe)
wyznacz trasę »

Benefity