• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

SEOgroup

Opis firmy


 

 

Kim jesteśmy?

SEOgroup od 2008 roku zwiększa przychody sklepom i markom na całym świecie z wykorzystaniem marketingu internetowego opartego na dwóch filarach usług: SEO 360®, którą świadczymy jako pierwsi i jedyni w Europie oraz na Performance Marketingu. W swojej codziennej pracy odwołujemy się do filozofii Kaizen カイゼン i Kendo 剣道, zatem nigdy się nie poddajemy i codziennie udoskonalamy jakość naszych usług, aby zapewniać maksymalnie skuteczne rozwiązania, co potwierdzają nasi Klienci, którzy wielokrotnie dzięki tej pracy uzyskują wzrost sprzedaży czy generowanych leadów na poziomie kilkuset procent i więcej. Efektem realizowanej przez SEOgroup od lat strategii jest nominacja do najważniejszego na świecie konkursu branży, którą reprezentujemy – Global Search Awards w kategorii BEST GLOBAL SMALL INTEGRATED SEARCH AGENCY, gdzie w lipcu 2021 r. zdobyła 2. miejsce. Jesteśmy zatem drugą, najlepszą tego typu agencją na świecie. Można powiedzieć, że SEOgroup to technologiczny Shinkansen 新幹線 marketingu internetowego!

Dołącz do nas!


Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym na następujący adres rekrutacja@SEOgroup.pl ze wskazaniem nazwy stanowiska w temacie.

Aplikację prosimy uzupełnić oświadczeniem o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SEOgroup dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U.z 2002 r. nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 15 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

SEOgroup

IT / Programowanie, Marketing / PR
Adres
81-451 Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98