Profil pracodawcy

SEOgroup

Opis firmy


 

 

Kim jesteśmy?


SEOgroup to marka działająca od 2008 roku i specjalizująca się w najbardziej efektywnych usługach z zakresu akwizycji i retencji w internecie. Wliczają się w to działania z wykorzystaniem SEO/PPC, kampanii social media, content marketingu, YouTube, Reklamy Mobilnej, sieci afiliacyjnych, itd. Wieloletnie doświadczenie udokumentowane licznymi referencjami oraz posiadane certyfikaty nadane przez Google (Google Partner, Google Analytics Qualified) gwarantują naszym Klientom najwyższą skuteczność. Jesteśmy aktywnym członkiem takich organizacji jak SEMPO i PPNT.


Dzięki naszemu bogatemu know-how działamy z sukcesami na wielu rynkach na całym świecie. Nasz dream team składa się z wysokiej klasy specjalistów i jednocześnie pasjonatów marketingu internetowego, którzy każdego dnia powiększają swoje kompetencje poprzez realizację setek projektów dla najbardziej wymagających Klientów. To właśnie pasja sprawia, że efektywność tych działań stoi na najwyższym poziomie.


Naszymi wyróżnikami są jakość, bezpieczeństwo, innowacja, ponadstandardowa obsługa. Dzięki temu nasi Klienci cieszą się z najlepszych efektów.

Zawsze jesteśmy otwarci na odkrycie nowych talentów albo przyjęcie w nasze szeregi już tych rozwiniętych. Jeśli czujesz, że jesteś osobą gotową na wyzwania i pracę w wyjątkowej atmosferze, w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Trójmieście, to zapraszamy do aplikacji!

Dołącz do nas!


Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym na następujący adres rekrutacja@SEOgroup.pl ze wskazaniem nazwy stanowiska w temacie.

Aplikację prosimy uzupełnić oświadczeniem o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SEOgroup dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U.z 2002 r. nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 15 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
SEOgroup

SEOgroup

IT / Programowanie, Marketing / PR
Adres
81-451 Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98
wyznacz trasę »