Profil pracodawcy

Restauracja Pinokio

Restauracja Pinokio
... włoskie Święto, które trwa wiecznie


          "Pinokio" to zaproszenie na spotkanie z pełną magii kuchnią śródziemnomorską i szczyptą polskiej tradycji, serwowaną w bajkowych wnętrzach Restauracji, w sercu Monte Cassino w Sopocie.


          Pinokio to sztuka kulinarna w nowoczesnym wydaniu. Polak, Francuz, Włoch, Hiszpan czy Japończyk – każdy z gości, przekraczając progi naszej Restauracji, pozna naszą wyjatkowową gościnność i niepowtarzalną atmosferę.

Historia firmy

O Restauracji

„Restauracja Pinokio istnieje od 2002 roku i od razu zdobyła serca klientów bez względu na wiek,bo każdy z nich znajduje tu coś dla siebie.

„Pinokio” położony jest w centralnej części ul. Monte Cassino pod nr 45. Restauracja latem szczyci się największym ogródkiem na Monciaku.”


Ilość miejsc siedzących w restauracji:

Lato- max 290 / Zima- max 145


Ilość miejsc siedzących w poszczególnych salach:

Sala Pod Strzechą: max 20

Sala Obiadowa: max 45

Sala Barowa: max 80

Ogród Sezonowy: 145


Wyposażenie techniczne:

            Wszystkie sale są wyposażone w indywidualne sterowanie natężenia oświetlenia.
            Każda z sal wyposażona jest w profesjonalne nagłośnienie. Istnieje możliwość wyciszania muzyki w każdej sali osobno, nie ma możliwości odtwarzania innego rodzaj muzyki w poszczególnych pomieszczeniach.

Dodatkowe informacje:

            Oferujemy kompleksową organizację imprez. Zapewniamy opracowanie koncepcji imprezy tematycznej, stworzenie scenariusza, realizację i koordynację przedsięwzięcia (konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, prezentacje, degustacje, pokazy mody, imprezy okolicznościowe, jubileusze, kameralne przyjęcia weselne).

            Zapewniamy obsługę techniczną : nagłośnienie, oświetlenie, scenografię, oprawę muzyczną, DJ-a. Proponujemy usługi dodatkowe w postaci dekoracji kwiatowych. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i realizację wszelkich niekonwencjonalnych pomysłów.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 15 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Restauracja Pinokio

Hotelarstwo / Gastronomia
Telefon
58 555-96-22
Fax
58 555-96-23
Adres
81-767 Sopot, Bohaterów Monte Cassino 45
wyznacz trasę »