• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

Restauracja Filharmonia

Opis firmy


Filharmonia - Restauracja w Gdańsku Restauracja Filharmonia jest miejscem szczególnym i każdy kto choć raz ją ujrzał się z tym zgodzi. Stylowy wystrój sprawia, że to najlepsza restauracja w Gdańsku na zorganizowanie zarówno romantycznej kolacji, uroczystości rodzinnej czy spotkania biznesowego. Wspaniała, neogotycka fasada z czerwonej cegły powstała pod koniec XIX wieku. Budynek, wzniesiony w latach 1897-98 i rozbudowywany do roku 1913 początkowo był siedzibą miejskiej elektrociepłowni. Udekorowana flankami, rozetami, wieżyczkami oraz dwoma basztami fasada budynku cieszyła oko.

Filharmonia Bałtycka w 1997 roku przejęła gmach, który był sukcesywnie przystosowywany do pełnienia funkcji centrum muzyczno-kongresowego. Otwarcie „Restauracji Filharmonia” zwieńczyło to chlubne dzieło i zabytkowy budynek wrócił do dawnej świetności. Takiej historii mogą nam pozazdrościć inne restauracje. Gdańsk nie ma drugiego takiego miejsca jak Restauracja Filharmonia.

Restauracja Filharmonia to pomieszczenia restauracyjne składające się z dwóch poziomów, każdy o powierzchni 100 m2. Ponadto, restauracja oferuje Salę VIP o powierzchni 30 m2. Jedną z największych atrakcji są dwa tarasy, którymi restauracja będzie dysponować w sezonie letnim – pierwszy, na dachu obiektu oraz drugi, na obrzeżu wyspy Ołowianki od strony Długiego Pobrzeża. Restauracja Filharmonia oferuje wykwintne menu z elementami kuchni fusion i kuchni molekularnej, które zmienia się w zależności od pór roku.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Szef Kuchni Restauracja Filharmonia

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 16 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Restauracja Filharmonia

Hotelarstwo / Gastronomia
Telefon
58 323-83-58
Fax
58 323-83-56
Adres
80-751 Gdańsk, Ołowianka 1 (w budynku Filharmonii wejście od strony rzeki - Motławy)