• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Profil pracodawcy

Ratajczak Nieruchomości

Opis firmy


W codziennej pracy wychodzimy z założenia że naszym najważniejszym klientem są NASI AGENCI. Ich rozwój, motywacja , pierwsze prywatne inwestycje w nieruchomościach i satysfakcja z wykonywanej pracy. 

Tworzymy firmę zarządzaną w sposób partnerski, dla osób ceniących pozytywne relacje w pracy. Jeżeli lubisz wojskową doktrynę lat 70 i przełożonego, który ma za zadanie sprawdzić każdą minutę twojego czasu pracy, to nie aplikuj do naszej firmy, gdyż się u nas nie odnajdziesz. 

Oferujemy pełne indywidualne szkolenie pod okiem jednego z najlepszych menadżerów w branży. 

 

Historia firmy

Piotr Ratajczak - założyciel marki, aktywnie współtworzy rynek nieruchomosci w trójmieście od 2012 roku. Początkowo związany z jedną z najwiekszych Agencji w Gdańsku, w której przeszedł wszystkie szczeble kariery, od Agenta po Menadżera zespołu sprzedażowego. Wielokrotnie nagradzany za wybitne wyniki sprzedażowe. Transakcje Deweloperskie, zadłużenia komornicze, czy sprzedaż nieruchomości będących zabytkami kultury nie jest dla niego wyzwaniem. Posiada kompletną wiedzę którą z sukcesami przekazuje swoim Agentom.

Dlaczego właśnie my

Dbamy o to, aby nasi Agenci pracowali w komfortowych i przyjaznych warunkach. Dlatego poza zapewnieniem oczywistych narzędzi pracy, takich jak służbowy laptop i telefon, nasi pracownicy mają dostęp do zaplecza technicznego, w którym znajdują się aparaty, dron, kamera 3D oraz dostęp do programów takich jak Photoshop, Lightroom, czy AutoCad.

Posiadamy również strefy, w których można się zrelaksować w trakcie przerwy - ogród, pomieszczenie z wygodną kanapą. W naszej firmie znajduje się również kuchnia z dostępem do lodówki, mikrofali czy nawet piekarnika.

Nasza firma mieści się w dogodnej lokalizacji - we Wrzeszczu, co umożliwia bezproblemowy dojazd do każdej części Gdańska. Na przeciwko biura znajduje się parking, więc nie ma problemu z szukaniem miejsca do zaparkowania.

Agenci w naszej firmie to partnerzy, a nie wrogowie. W końcu wszyscy "gramy do jednej bramki". W codziennej pracy wspieramy się, a nie rywalizujemy. Kilka razy w ciągu roku organizujemy również wyjścia integracyjne, dzięki którym nie jesteśmy tylko współpracownikami mówiącymi sobie "cześć" mijając się na korytarzu, a dobrymi znajomymi.

Rekrutacja oraz dalszy rozwój

Nasza rekrutacja, to po prostu rozmowa w przyjaznej atmosferze. Nie zadajemy sztampowych pytań o to, jak ktoś widzi się za 5 czy 10 lat. Interesuje nas to, jakim człowiekiem jest kandydat, czy jest otwarty i czy posiada, to coś, co pozwoli mu być znakomitym handlowcem, a zarazem partnerem dla swoich Klientów.
Po pozytywnym przejściu rekrutacji na naszych nowych pracowników czeka szkolenie z jednym z najbardziej doświadczonych i najlepszych agentów w Trójmieście. Po zakończeniu szkolenia nowi agenci, którzy wcześniej nie mieli żadnego doświadczenia w sprzedawaniu nieruchomości będą uzbrojeni w wiedzę, która pozwoli im na swobodne poruszanie się po rynku nieruchomości i zdobywanie nowych Klientów.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 10 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 24 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 15 osób
Aktualnych ofert 2
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Ratajczak Nieruchomości

Nieruchomości, Sprzedaż i obsługa klienta
Telefon
58 380-20-17
Adres
80-216 Gdańsk, Jana III Sobieskiego 32

Benefity

 • Szkolenia

 • Narzędzia
  pracy

 • Praca
  zdalna

 • Elastyczne
  godziny pracy

 • Służbowy
  laptop

 • Parking dla
  pracowników

 • Nowoczesne
  biuro

 • Firmowy
  ogród/patio