• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

Ratajczak Nieruchomości

Szukasz ambitnych wyzwań i możliwości zarobienia dużych pieniędzy? Chcesz być osobą niezależną ? Zostań ekspertem rynku nieruchomości!

W codziennej pracy wychodzimy z założenia że naszym najważniejszym klientem są NASI AGENCI. Ich rozwój, motywacja , pierwsze prywatne inwestycje w nieruchomościach i satysfakcja z wykonywanej pracy.

Tworzymy firmę zarządzaną w sposób partnerski, dla osób ceniących pozytywne relacje w pracy. Jeżeli lubisz wojskową doktrynę lat 70 i przełożonego, który ma za zadanie sprawdzić każdą minutę twojego czasu pracy, to nie aplikuj do naszej firmy, gdyż się u nas nie odnajdziesz.

Nie wymagamy doświadczenia - oferujemy pełne indywidualne szkolenie pod okiem jednego z najlepszych menadżerów w branży.

Historia firmy

Piotr Ratajczak - założyciel marki, aktywnie współtworzy rynek nieruchomości w Trójmieście od 2012 roku. Początkowo związany z jedną z największych Agencji w Gdańsku, w której przeszedł wszystkie szczeble kariery, od Agenta po Menadżera zespołu sprzedażowego. Wielokrotnie nagradzany za wybitne wyniki sprzedażowe. Transakcje Deweloperskie, zadłużenia komornicze, czy sprzedaż nieruchomości będących zabytkami kultury nie jest dla niego wyzwaniem. Posiada kompletną wiedzę którą z sukcesami przekazuje swoim Agentom.

Obecnie firma rozwija się bardzo dynamicznie - posiadamy już dwa Oddziały:
  • Gdańsk, ul. Sobieskiego 32 - obsługujący rynek nieruchomości na terenie całego Trójmiasta i okolic
  • Wejherowo, ul. Sobieskiego 326/6 - obsługujący rynek nieruchomości na terenie małego Trójmiasta Kaszubskiego i okolic

Dlaczego właśnie my

Dbamy o to, aby nasi Agenci pracowali w komfortowych i przyjaznych warunkach. Dlatego poza zapewnieniem oczywistych narzędzi pracy, takich jak służbowy laptop i telefon, nasi pracownicy mają dostęp do zaplecza technicznego, w którym znajdują się aparaty, dron, kamera 3D oraz dostęp do programów takich jak Photoshop, Lightroom, czy AutoCad.

Posiadamy również strefy, w których można się zrelaksować w trakcie przerwy - ogród, pomieszczenie z wygodną kanapą. W naszej firmie znajduje się również kuchnia z dostępem do lodówki, mikrofali czy nawet piekarnika.

Nasza firma mieści się w dwóch dogodnych lokalizacjach
  • Gdańsk Wrzeszcz - co umożliwia bezproblemowy dojazd do każdej części Gdańska. Na przeciwko biura znajduje się parking, więc nie ma problemu z szukaniem miejsca do zaparkowania.
  • Wejherowo - mieścimy się w samym centrum Wejherowa, z naszych okien rozciąga się widok na nietuzinkową Filharmonię Kaszubską. Tu również nie znajdziecie problemu ze znalezieniem miejsca parkingowego

Agenci w naszej firmie to partnerzy, a nie wrogowie. W końcu wszyscy "gramy do jednej bramki". W codziennej pracy wspieramy się, a nie rywalizujemy. Kilka razy w ciągu roku organizujemy również wyjścia integracyjne, dzięki którym nie jesteśmy tylko współpracownikami mówiącymi sobie "cześć" mijając się na korytarzu, a dobrymi znajomymi.

Poszukujemy Super Agentów do naszych Oddziałów w Gdańsku oraz w Wejherowie !

Jakie zadania czekają Super Agenta?
  • obsługa klienta: spotkania, nawiązywanie współpracy,
  • przygotowywanie ofert, bieżący kontakt z klientem ,prezentacja nieruchomości, obsługa transakcji,
  • utrzymywanie profesjonalnego wizerunku firmy.

Co sprawia, że Agent jest Super?
  • wysoka kultura osobista,
  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
  • entuzjazm i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • zdrowa ambicja i radość ze spełniania postawionych sobie celów,
  • otwartość na współpracę i pomoc innym członkom zespołu, prawo jazdy kat. B.

Rekrutacja oraz dalszy rozwój

Nasza rekrutacja, to po prostu rozmowa w przyjaznej atmosferze. Nie zadajemy sztampowych pytań o to, jak ktoś widzi się za 5 czy 10 lat. Interesuje nas to, jakim człowiekiem jest kandydat, czy jest otwarty i czy posiada, to coś, co pozwoli mu być znakomitym handlowcem, a zarazem partnerem dla swoich Klientów.
Po pozytywnym przejściu rekrutacji na naszych nowych pracowników czeka szkolenie z jednym z najbardziej doświadczonych i najlepszych agentów w Trójmieście. Po zakończeniu szkolenia nowi agenci, którzy wcześniej nie mieli żadnego doświadczenia w sprzedawaniu nieruchomości będą uzbrojeni w wiedzę, która pozwoli im na swobodne poruszanie się po rynku nieruchomości i zdobywanie nowych Klientów.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Agent Nieruchomości

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 7 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 15 osób
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Nieruchomości, Sprzedaż i obsługa klienta
Telefon
58 380-20-17
Adres
80-216 Gdańsk, Jana III Sobieskiego 32

Benefity

  • Szkolenia

  • Narzędzia
    pracy

  • Praca
    zdalna

  • Elastyczne
    godziny pracy

  • Służbowy
    laptop

  • Parking dla
    pracowników

  • Nowoczesne
    biuro

  • Firmowy
    ogród/patio