• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

Randstad

Opis firmy


Hej, w Randstad mamy dla Ciebie pracę. Pomożemy Ci znaleźć taką, która odpowie na Twoje potrzeby i sprawi, że będziesz mógł realizować swoje pasje. Jesteśmy tu właśnie po to, by wspierać Cię w Twoim życiu zawodowym i dzielić się naszymi doświadczeniami.
Specjaliści Randstad stają ramię w ramię z pracodawcami, którzy poszukują najlepszych pracowników. Wspieramy przedsiębiorców w rozliczaniu wynagrodzeń i zarządzaniu dokumentacją kadrową. Od lat trzymamy rękę na pulsie rynku pracy w Polsce i na świecie, a zdobytą wiedzę przekazujemy naszym partnerom.
Randstad to jeden ze światowych liderów doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Działamy globalnie, ale jednocześnie cieszymy się, że możemy być blisko Ciebie – tutaj i w jednym z ponad 140 biur w Polsce.
https://www.facebook.com/RandstadPolska
http://www.randstad.pl

Misja Randstad?
Kształtowanie rynku pracy
Randstad w Trójmieście
W Trójmieście Randstad jest obecny już od ponad 10 lat. Reprezentuje nas zespół 20 specjalistów pracujących w dwóch oddziałach – w Gdańsku oraz w Gdyni.
Gdynia
Randstad - rekrutacje stałe, praca tymczasowa,
ul. Stefana Batorego 28-32, 81-366 Gdynia
Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 9:00-17:00
tel.: +48 58 765 91 92
fax.: +48 58 765 91 91
gdansk@randstad.pl
Gdańsk
Randstad Professionals - rekrutacje specjalistyczne
Al. Grunwaldzka 472D, 80-309 Gdańsk
Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 9:00-17:00
tel.: +48 58 765 98 06
fax.: +48 58 765 98 08
kariera.gdansk@randstad.pl 

Eksperci Randstad

Kompetencje, fachowość, zaangażowanie i otwarta komunikacja. Najlepsi ludzie to jeden z filarów, na których bazuje nasza firma. Konsultanci tworzą zespoły, które koncentrują się na jasno wyodrębnionych obszarach i odpowiadają nie tylko za rekrutację i selekcję personelu, ale także za bieżącą obsługę klientów. Dzięki temu łączymy doskonałą znajomość potrzeb klientów i sytuacji na lokalnym rynku pracy, co sprawia, że nasze działania są bardzo efektywne.


Małgorzata Mudyna, Branch Manager oddziału Randstad w Gdańsk
Zarządza wyspecjalizowanym zespołem konsultantów w zakresie IT, inżynierii i finansów. Odpowiada za kontrolę jakości dostarczanych usług oraz nadzoruje realizację prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Do jej głównych zadań należy rozwój biznesu na terenie północnej Polski, budowanie długofalowej współpracy z aktualnymi Klientami jak i wprowadzanie nowych rozwiązań z zakresu HR oraz wdrażanie/projektowanie nowych strategii rekrutacyjnych.
Posiada bogate doświadczenie w ocenie potencjału pracowników i konstrukcji indywidualnych programów szkoleniowych. Służy wiedzą dotyczącą nowatorskich rozwiązań w zakresie rekrutacji i selekcji specjalistów z różnych poziomów stanowisk. Dostarcza informacje dotyczące aktualnych trendów na rynku pracy, analiz wynagrodzeń oraz potencjału rynku północnej Polski w kontekście kandydata jak i pracodawcy.
e-mail: malgorzata.mudyna@randstad.pl
Anna Tokarz, Branch Manager oddziału Randstad w Gdyni
e-mail: anna.tokarz@randstad.pl

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Randstad

Kadry / HR
Telefon
48 58 765-91-92
Adres
81-366 Gdynia, Stefana Batorego 28-32 (Parter, wejście z boku budynku Alfa Plaza)