Profil pracodawcy

Radmor

Poznaj Radmor


Jesteśmy polskim liderem w produkcji urządzeń radiokomunikacyjnych. Od ponad 70 lat wspieramy obronność naszego kraju i Twoje bezpieczeństwo.
Jesteśmy producentem i dostawcą nowoczesnych urządzeń łączności dla wojska, w tym radiostacji definiowanej programowo SDR oraz radiotelefonów dla służb cywilnych.
Wspólnie z partnerami z Finlandii, Francji, Hiszpanii, Szwecji i Włoch wyznaczamy nowe europejskie standardy radiokomunikacji militarnej opartej o technologie softwarowe (program ESSOR). Jesteśmy liderem w krajowym projekcie nowej, programowalnej radiostacji przewoźnej dla Wojska Polskiego. Wspólnie z WB Electronics opracowujemy nową radiostację doręczną w programie żołnierza przyszłości TYTAN. Produkujemy i dostarczamy na rynki zagraniczne szereg radiostacji osobistych, w tym nową rodzinę doręcznych radiostacji programowalnych COMP@N.
Od 2011 roku Radmor jesteśmy częścią Grupy WB - największej prywatnej grupy kapitałowej w polskim przemyśle obronnym.

Kogo szukamy:
Zapraszamy osoby ambitne, chętne do pracy z najlepszymi specjalistami, biorące udział w międzynarodowych projektach, przy tworzeniu nowoczesnych systemów radiokomunikacyjnych. Ludzie pracujący w naszej firmie to specjaliści z bogatym i różnorodnym doświadczeniem.
Zatrudniamy osoby młode - niejednokrotnie jeszcze studiujące oraz absolwentów, rozpoczynających dopiero karierę zawodową.

Studentom proponujemy umowę o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Wszystkim pracownikom  umożliwiamy rozwój oferując bogaty pakiet szkoleń, studiów, nauki języka obcego, udział w konferencjach. 

Dokładamy starań, aby praca u nas była przyjemnością. Oferujemy ergonomiczne, wielomonitorowe stanowiska pracy, odpowiednie zaplecze. W strefie relaksu  każdy może skorzystać z wygodnych siedzisk, strefy do ćwiczeń, konsoli, stołu bilardowego, do tenisa, piłkarzyków i innych.
Zaaplikuj! Przekonasz się.  

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 9 dni temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 9 dni temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 9 dni temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 9 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 300 osób
Aktualnych ofert 4
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Radmor

Radmor

IT / Programowanie, Inżynieria
Telefon
58 76 55 540
Fax
58 76 55 992
Adres
81-212 Gdynia, Hutnicza 3
wyznacz trasę »

Benefity