Profil pracodawcy

Radmor

O nas


Co robimy…
RADMOR S.A., jest obecnie jedną z najbardziej znanych gdyńskich firm i doskonałym przykładem  przedsiębiorstwa, które odnosi sukcesy w kraju i za granicą. Firma jest największym producentem sprzętu łączności radiowej w kraju, z wieloma osiągnięciami w zakresie radiokomunikacji, programowania radiostacji osobistych, plecakowych, pokładowych i innych. Głównym odbiorcą jest Wojsko Polskie oraz odbiorcy zagraniczni. Wchodzi w skład największej prywatnej grupy kapitałowej w polskim przemyśle obronnym WB Group. Wielokrotnie stawiana była w gronie najbardziej innowacyjnych firm. Specyficzne wymagania klientów krajowych i zagranicznych oraz postęp w elektronice, narzuca konieczność ciągłej nauki, zmian i   podnoszenia jakości oferowanego sprzętu.

Kogo szukamy:
Zapraszamy osoby ambitne, chętne do pracy z najlepszymi specjalistami, biorące udział w międzynarodowych projektach, przy tworzeniu nowoczesnych systemów radiokomunikacyjnych. Ludzie pracujący w naszej firmie to specjaliści z bogatym i różnorodnym doświadczeniem.
Zatrudniamy osoby młode - niejednokrotnie jeszcze studiujące oraz absolwentów, rozpoczynających dopiero karierę zawodową.

Studentom proponujemy umowę o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Wszystkim pracownikom  umożliwiamy rozwój oferując bogaty pakiet szkoleń, studiów, nauki języka obcego, udział w konferencjach. 

Dokładamy starań, aby praca u nas była przyjemnością. Oferujemy ergonomiczne,wielomonitorowe stanowiska pracy, odpowiednie zaplecze. W strefie relaksu  każdy może skorzystać z wygodnych siedzisk, strefy do ćwiczeń, konsoli, stołu bilardowego, do tenisa, piłkarzyków i innych.
Zaaplikuj! Przekonasz się.  

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 300 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Radmor

Radmor

IT / Programowanie, Inżynieria
Telefon
58 76 55 540
Fax
58 76 55 992
Adres
81-212 Gdynia, Hutnicza 3
wyznacz trasę »

Benefity