Profil pracodawcy

RMA

Jeśli jesteś osobą poszukującą wyzwań, chcesz pracować w nastawionym na cel zespole ekspertów, a także zdobyć nowe doświadczenie zawodowe, zapraszamy do przesłania nam aplikacji zawierających CV oraz list motywacyjny.
 
W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
"Wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz.883)". Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojej aplikacji na adres praca@myrma.eu
 
 

Historia firmy

Creative Engineering – czyli kreatywna inżynieria, to motto, które przyświeca RMA Sp. z o.o.od początku naszej działalności. Już od prawie 10 lat wykorzystując najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne umożliwiamy klientom usprawnienie procesów technologicznych, co przekłada się na wachlarz korzyści, takich jak usprawnienie procesów produkcyjnych, obniżenie kosztów produkcji, poprawa jakości produktów, jak również zwiększenie wydajności i bezpieczeństwa produkcji na całym świecie. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich gałęzi przemysłu.

Realizowane projekty wykonywane są kompleksowo pod indywidualne potrzeby klienta, począwszy od koncepcji i zbadaniu potrzeb, poprzez wykonawstwo, montaż i uruchomienie urządzenia. Gotowe produkty i rozwiązania dostarczane są zawsze z gwarancją, sprawnym serwisem oraz obsługą pogwarancyjną.

Niewątpliwie największym kapitałem firmy jest zespół doświadczonych inżynierów i specjalistów, których dzięki którym możliwe jest podjęcie się projektów wymagających szerokiej wiedzy i umiejętności. Dołącz do nas i aplikuj już teraz!

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy ponad 50 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
RMA

RMA

IT / Programowanie, Inżynieria
E-mail
Telefon
58 350-65-50
Adres
81-571 Gdynia, Chwaszczyńska 133A (II Piętro)
wyznacz trasę »