Profil pracodawcy

Quiris House of Hair&Beauty

Opis firmy


Quiris to przede wszystkim zespół, wyszkolonych i otwartych ludzi, świetnych specjalistów.


Nasi styliści doradzają i dbają o wizerunek zarówno kobiet jak i mężczyzn.


Pracując przez ostatni rok, mieliśmy okazje dostosowywać fryzury do różnych okazji, zarówno na sesje zdjęciowe, śluby, studniówki, komunie.


Zawsze dbamy, aby podkreślać naturalną urodę i wdzięk, a także staramy się, aby każdy nabrał pewności siebie, często zapomnianej na co dzień.


Bo przecież co, jak nie nowa fryzura, idealnie dobrany kolor czy świetne strzyżenie, poprawia nasz nastrój?


Stawiamy na indywidualne podejście, korzystając z najlepszych na rynku kosmetyków, które pielęgnują włosy zarówno w salonie jak i stanowią kontynuację pielęgnacji w domu.


Każdy z nas jest inny, nasi klienci bywają niezdecydowani, zatem fryzjer, powinien być osobą, która doskonale wysłucha, doradzi, pomyśli o wszystkim.


Ważne jest dla nas zaufanie i relacje, które budujemy z klientami.


Stale szkolimy nasz zespół, aby każdy aspekt począwszy od konsultacji, przez diagnozę i w ostatnim etapie propozycję był przemyślany.


To zaangażowanie owocuje zadowoleniem klientów, pomaga zarówno kobietom i mężczyznom pokazać światu ukryte piękno, pomaga wyrazić siebie.


Radość, którą czerpiemy z pracy, uśmiech klientów jest spełnieniem w pracy stylistów. Troszcząc się o naszych klientów, zyskujemy satysfakcję nie do opisania.


Ta praca to połączenie wielu umiejętności - elastyczności, umiejętności słuchania, rozumienia potrzeb i indywidualności.


Jednak to wszystko nadal niemożliwe byłoby bez ludzi – dlatego lubimy słowa Richarda Bransona „Siłą są ludzie. To prawdziwy motor każdego biznesu. Dobrzy ludzie nie są kluczowi dla firmy, oni są firmą!”.

 

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 12 osób
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Quiris House of Hair&Beauty

Zdrowie / Uroda
Telefon
509-151-781
Adres
80-890 Gdańsk, Jana Heweliusza 15 (Na przeciwko Hotelu Mercure)
wyznacz trasę »

Benefity

  • Karta
    multisport

  • Szkolenia

  • Ubezpieczenia
    grupowe

  • Narzędzia
    pracy