Profil pracodawcy

QLOC

O nas


QLOC to spółka świadcząca najwyższej klasy usługi dla branży gier wideo. Zakres działalności to przede wszystkim co-development, remastering i porting, testy: kompatybilności, funkcjonalne, lokalizacyjne i certyfikacyjne. Spółka ponadto specjalizuje się w tłumaczeniu i lokalizacji gier na ponad 30 języków. Do grona jej klientów należą wiodące studia i wydawcy gier wideo z całego świata. Posiadamy biura w Warszawie, Gdańsku i Moskwie.
 

QLOC rozpoczął działalność w 2009 roku jako spółka lokalizująca i testująca gry, by następnie otworzyć dział zajmujący się ich developmentem (co-development, remastering, porting). Wraz z kolejnymi projektami QLOC sukcesywnie wypracowuje sobie renomę organizacji niezawodnej, o wysokim standardzie i jakości pracy. Dzisiaj jest jedną z najbardziej szanowanych firm na rynku gier i współpracuje z największymi studiami oraz producentami sprzętu z kraju i zagranicy. QLOC może pochwalić się udziałem w przygotowaniu tak słynnych produkcji jak Dark Souls: Remastered, Tales of Vesperia, Hellblade: Senua's Sacrifice, Hitman czy seria Mortal Kombat. Spółka QLOC jest liderem w kategorii przedsiębiorstw usługowych branży gier, cieszy się doskonałą prasą, jej pracę doceniają media branżowe oraz gracze z całego świata.

Nasza misja


ONE PLACE - MULTIPLE OPTIONS. Głównym celem naszej firmy jest dostarczanie najwyższej jakości usług deweloperom gier komputerowych. Wierzymy, że tylko pełne zaangażowanie w projekt na każdym etapie jego produkcji, począwszy od developmentu, przez proces lokalizacyjny, a na testach skończywszy, pozwala na przekazanie w ręce graczy doskonałego produktu, który zapewni im zabawę na wiele godzin. Trwała współpraca i zaufanie, którym obdarzają nas nasi partnerzy, oraz pozytywne opinie graczy o zrealizowanych przez nas projektach utwierdzają nas w tym przekonaniu.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 350 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
QLOC

QLOC

IT / Programowanie
Telefon
22 355 74 60, 2
Adres
80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 415
wyznacz trasę »

Benefity