Profil pracodawcy

QLOC

O NAS:


QLOC to spółka świadcząca najwyższej klasy usługi dla branży gier wideo. Zakres działalności to przede wszystkim co-development, remastering i porting, testy: kompatybilności, funkcjonalne, lokalizacyjne i certyfikacyjne. Spółka ponadto specjalizuje się w tłumaczeniu i lokalizacji gier na ponad 30 języków. Do grona jej klientów należą wiodące studia i wydawcy gier wideo z całego świata. Posiadamy biura w Warszawie, Gdańsku i Moskwie.

 

QLOC rozpoczął działalność w 2009 roku jako spółka lokalizująca i testująca gry, by następnie otworzyć dział zajmujący się ich developmentem (co-development, remastering, porting). Wraz z kolejnymi projektami QLOC sukcesywnie wypracowuje sobie renomę organizacji niezawodnej, o wysokim standardzie i jakości pracy. Dzisiaj jest jedną z najbardziej szanowanych firm na rynku gier i współpracuje z największymi studiami oraz producentami sprzętu z kraju i zagranicy. QLOC może pochwalić się udziałem w przygotowaniu tak słynnych produkcji jak Dark Souls: Remastered, Tales of Vesperia, Hellblade: Senua's Sacrifice, Hitman czy seria Mortal Kombat. Spółka QLOC jest liderem w kategorii przedsiębiorstw usługowych branży gier, cieszy się doskonałą prasą, jej pracę doceniają media branżowe oraz gracze z całego świata.

 

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY:DEVELOPMENT

Jesteśmy weteranami portingu w zakresie wszelkich platform źródłowych i docelowych, ale wspieramy twórców i wydawców gier również w projektach co-developerskich. W każdym przypadku możemy pracować jako niezależny zespół lub jako członkowie zespołu developera. Naszymi specjalnościami są także remastering, optymalizacja oraz misje naprawcze, które wymagają szybkiego reagowania i ratowania projektów w toku lub nawet po premierze gry. Jesteśmy przygotowani na wszelkie trudne sytuacje i pomagamy developerom niezależnie od stopnia komplikacji zadania.
 
LOKALIZACJE I TŁUMACZENIA

W projektach lokalizacyjnych współpracujemy z ponad 30 wyspecjalizowanymi zespołami językowymi. Każdy z nich tworzą doświadczeni tłumacze, wybrani przez Vendor Managera i kierowani po naszej stronie przez Project Managerów. Nawet w przypadku najmniejszych projektów pracujemy dwuetapowo. Teksty źródłowe są przekładane na dany język, a weryfikacją i korektą zajmuje się osobny zespół lingwistów. Pozwala nam to zapewnić wysoką jakość trafiających do graczy tekstów, które w ten sposób zostają nie tylko przetłumaczone, ale przede wszystkim dostosowane do kultury języka, dzięki czemu brzmią naturalnie dla odbiorców z danego regionu.

TESTOWANIE GIER

W ramach Quality Assurance oferujemy partnerom testy: kompatybilności, funkcjonalne, certyfikacyjne i lokalizacyjne, na wszystkich platformach: PC, konsolach i urządzeniach przenośnych. Przez ostatnich kilka lat mieliśmy okazję uczestniczyć w ponad 680 projektach, których lista wciąż się wydłuża.

Dołącz do #QLOCdragons!
 

NASZE BIURA:


Warszawa

W Warszawie mieści się nasza główna siedziba, gdzie działają zespoły developmentu, testów, lokalizacji oraz administracji. 
Na przestrzeni trzech pięter nowoczesnego biurowca nasi pracownicy mają do dyspozycji między innymi: obszerną kantynę, salę chilloutu, pokój relaksu z fotelem masującym, pokoje cichej pracy oraz wiele więcej. Lokalizacja biura umożliwia dojazd komunikacją miejską lub autem (z miejscem na parkingu strzeżonym). Dodatkowym atutem są dedykowane autobusy zapewniające transport do najbliższej stacji kolei miejskich.

Gdańsk

Oddział Gdański skupiony jest na zadaniach z zakresu developmentu oraz testów. Te dwa zespoły dynamicznie się powiększają, czerpiąc z potencjału osób zainteresowanych pracą w branży gier wideo z regionu. 
Biuro ulokowane jest w nowym budynku w atrakcyjnej części miasta, do której łatwo się dostać nawet w godzinach szczytu. 

Moskwa

Rosyjskie biuro dedykowane jest pracom lokalizacyjnym. Planujemy rozwinąć jego możliwości o kompetencje z zakresu developmentu i testów. 

 

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ?

 
 • elastyczne godziny pracy,
 • miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu,
 • przyjazną atmosferę,
 • współfinansowanie pakietu Multisport z dostępem do najlepszych obiektów sportowych (po okresie próbnym),
 • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Enel-Med (po okresie próbnym),
 • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach, prezentacjach oraz konferencjach branżowych,
 • lekcje języka angielskiego, rosyjskiego lub japońskiego,
 • ciekawe projekty oraz codzienny kontakt z najnowszą technologią,
 • możliwość pracy nad najbardziej rozpoznawalnymi grami wideo,
 • pakiet gadżetów „QLOC Starter Pack”,
 • imprezy biurowe i integracyjne,
 • smoczną kawę, świeże soki i owoce, fotel do masażu w biurze oraz strefę chilloutu.LINKI:
www.q-loc.com/careers 
www.facebook.com/qloc.studio
www.linkedin.com/qloc-s.a./ 
www.twitter.com/qlocsa 
www.youtube.com/channel/UCF_EWN8t3VzlVnVRNPi3Gpw
 

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 400 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
QLOC

QLOC

IT / Programowanie
Telefon
22 355 74 00
Adres
80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 415
wyznacz trasę »

Benefity