Profil pracodawcy

PwC

O nas


Financial Crime Unit (FCU) to powstałe w PwC centrum kompetencyjne skupiające najlepszych ekspertów z obszaru Anti-Money Laundering (AML) - dziedziny usług finansowych specjalizującej się w zapobieganiu wprowadzania do legalnego obrotu środków pochodzących z nielegalnych źródeł oraz sponsorowania terroryzmu.


 

Jakie projekty realizują eksperci FCU?


Projekty są bardzo różnorodne - pracujemy dla dużych, globalnych banków oraz dla mniejszych, bardziej lokalnych instytucji. Nasze zespoły pracowały m. in. nad stworzeniem procedur "Know-Your-Client" (KYC) na potrzeby przeglądu całych populacji klientów wysokiego ryzyka. Dokonywały analizy aktywności na kontach klientów w poszukiwaniu ryzyk flag, wyszukiwały i dokumentowały występwanie wśród klientów banku osób zajmujących eksponowane stanowiska polityczne oraz pracowały nad usprawnianiem i automatyzowaniem istniejących procesów u naszych klientów.

Kogo szukamy?


Nie musisz być absolwentem ekonomii i nansów. Szukamy zarówno specjalistów z doświadczeniem, jak i absolwentów i studentów kierunków prawnych, lingwistycznych czy IT. Praca w FCU to interdyscyplinarna mieszanka z pogranicza fnansów, prawa, polityki i kultury. Najważniejsze są umiejętności analitycznego myślenia i bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 1 dzień temu
Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 1 dzień temu
Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 3 dni temu
Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 3 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 500 osób
Aktualnych ofert 26
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
PwC

PwC

Finanse
Telefon
58 552-90-04
Adres
80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 472 (Olivia Star. Poziom 27)
wyznacz trasę »

Benefity