• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

Chrześcijańskie Przedszkole Montessori

Opis firmy


Przedszkole i Szkoła oparte o pedagogikę Montessori oraz o uniwersalne wartości chrześcijańskie. Indywidualne podejście do uczniów, domowa atmosfera, nowoczesny i bezpieczny budynek z placem zabaw oraz halą sportową. Wykwalifikowana kadra.
Ciekawe i bezpieczne przedszkole dla dzieci i rodziców którzy oczekują czegoś więcej. Domowa i przyjazna atmosfera, wykwalifikowana kadra, indywidualne podejście do rozwoju dziecka. Montessori + uniwersalne wartości chrześcijańskie.
Przedszkole i Szkoła znajdują się w nowej, kameralnej placówce pod lasem. 
W budynku znajdują się jasne, estetyczne, dobrze wyposażone klasy, sala zajęć twórczych, duża świetlica, jadalnia z zapleczem kuchennym, gabinet psychologiczno-logopedyczny i szatnia. Mamy własny, bezpieczny plac zabaw wyposażony w nowoczesne, atrakcyjne urządzenia oraz halę sportową.

Dużym atutem placówki jest to, że jesteśmy jedną z najdłużej działających w trójmieście placówek Montessori. Nad rozwojem dzieci czuwają wysoko wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem oraz psycholog i logopeda.
Zapewniamy dzieciom edukację dostosowaną do ich potrzeb i możliwości indywidualnych. Pracę swoją opieramy na wartościach chrześcijańskich i pedagogice Marii Montessori.

Montessori to dla nas przede wszystkim indywidualne podejście do dziecka, bliskość, dostępność i reagowanie na jego potrzeby i działanie zgodnie z jego możliwościami. W Przedszkolu panuje kameralna, domowa atmosfera. Dzieci spędzają tu czas na pracy z pomocami Montessori, ale również na zabawie na świeżym powietrzu i odpoczynku.
Jeśli bliskie Ci jest podejście oparte na szacunku, pozytywnej komunikacji, budowaniu ciepłej relacji z uczniami i rodzicami, wspieranie dziecka w realnym rozwoju, a do tego praca w środowisku z wartościami - zapraszamy do kontaktu.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Chrześcijańskie Przedszkole Montessori

Edukacja / Doradztwo / Szkolenia
Telefon
58 731-66-34
Adres
80-332 Gdańsk, Piastowska 27