• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Profil pracodawcy

Prestige Lingua

Kim jesteśmy


Prestige Lingua to zespół złożony z niezwykłych, nietuzinkowych osób.
Jeśli taki właśnie jesteś  - dołącz do nas!Nasi LEKTORZY to eksperci w wielu dziedzinach, którzy stale rozwijają swoje umiejętności, by realizować projekty językowe na możliwie najwyższym poziomie. W naszej grupie znajdują się zarówno polscy lektorzy jak i native speakerzy. Razem działamy już od wielu lat, rozwijając po drodze kolejne projekty językowe oraz realizując coraz to nowe wyzwania. Wspólnie tworzymy inspirujące środowisko pracy, przyjazną atmosferę i realne możliwości rozwoju. U nas każdy ma wpływ na jakość naszej oferty językowej.


Zajęcia w szkole językowej oparliśmy o metodę CLIL (Content and Language Integrated Learning). Głównym założeniem CLIL jest zintegrowane nauczanie języka i przedmiotu. Polega ona na zdobywaniu nowej wiedzy i jednoczesnym obcowaniu z językiem obcym. Wierzymy bowiem głęboko, że język jest NARZĘDZIEM w osiąganiu celów, a nie celem samym w sobie.


Nad jakością naszych szkoleń językowych czuwają metodycy, którzy przygotowują programy kursów językowych, a także badają potrzeby słuchaczy zarówno przed, jak i w trakcie kursu językowego.


Uczymy
 • angielskiego,
 • niemieckiego,
 • hiszpańskiego,
 • rosyjskiego
i innych języków obcych.
Zajęcia zawsze odbywają się w kameralnych grupach. Prowadzimy również zajęcia indywidualne oraz nauczanie zdalne, z wykorzystaniem Skype.

Nasza oferta zawiera szereg różnych kursów dopasowanych ściśle do potrzeb kursantów. Prowadzimy kursy grupowe, branżowe, regularne czy wyjątkowe, takie jak choćby coaching językowy. Dodatkowo kompleksowo przygotowujemy do coraz bardziej popularnych i prestiżowych egzaminów TOEFL, TOIEC, IELTS.
Zajęcia językowe w Prestige Lingua odbywają w przytulnych i komfortowych salach.  Uczniowie zasiadając na wygodnych sofach, popijając aromatyczną kawę oraz przegryzając własnej roboty brownie, chłoną nową wiedzę, słówka i zwroty.

Zapraszamy do oddziału naszej szkoły w Południowej części Gdańska, przy ul. Lawendowe Wzgórze 24.  Znaleźć nas również  można w klimatycznej kamienicy w sercu Dolnego Wrzeszcza, tuż przy coraz modniejszej ulicy Wajdeloty.

Czekamy na Ciebie!!!

O nas

Szkoła Prestige Lingua powstała z głębokiej wiary w to, że nie musisz być geniuszem by nauczyć się komunikować w obcym języku. Z przekonania, że treści ciekawe i inspirujące motywują do poznania tegoż języka. Z przeświadczenia, że przyjemna atmosfera w szkole i ładne wnętrza są miłym uzupełnieniem angażujących zajęć.
Pomożemy Ci zrealizować Twój cel!

Jeśli chcesz studiować za granicą i potrzebujesz konkretnego egzaminu lub też Twoja firma proponuje Ci awans, lecz Twój poziom języka musi być poświadczony certyfikatem - my wiemy jak Ci pomóc by zdać wymagany egzamin jak najlepiej.
Jeśli jednak potrzebujesz przełamać swoje bariery przed mówieniem w innym języku - nie będziemy się skupiać na gramatyce, tylko poświęcimy 100% naszej energii i sprawimy, że zaczniesz konwersować i swobodnie rozmawiać w wymarzonym języku.

Lekcje języka angielskiego w Prestige Lingua przypominają spotkania w stylowej kawiarni, gdzie uczniowie czerpiąc ze swoich wzajemnych rozległych doświadczeń poznają angielski w kontekście. Gdyż to on właśnie sprawia, że wiedza łącząc się z emocjami oraz konkretnymi sytuacjami, zostaje z nami – w naszych głowach i sercach.

Dzieci łącząc zabawę z nauką poznają fascynujące tajemnice świata National Geographicucząc się przy tym, że język obcy to niezbędne narzędzie do odkrywania świata.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Prestige Lingua

Edukacja / Doradztwo / Szkolenia
Telefon
535-925-919
Adres
80-175 Gdańsk, Lawendowe Wzgórze 24

Benefity

 • Szkolenia

 • Narzędzia
  pracy

 • Elastyczne
  godziny pracy

 • Nowoczesne
  biuro