Profil pracodawcy

Powel

Firma Powel Sp. z o.o. otworzyła swoje gdańskie biuro w grudniu 2013 r. i obecnie zatrudnia ponad 65 specjalistek i specjalistów z branży IT z Polski i zagranicy. Przedsiębiorstwo jest częścią norweskiej grupy Powel AS, która opracowuje zaawansowane oprogramowanie oraz dostarcza związane z nimi usługi dla firm produkujących i dystrybuujących energię elektryczną, dla budowniczych dróg i tuneli, a także na potrzeby infrastruktury wodno-kanalizacyjnej sektora instytucji użyteczności publicznej.

Programistka, programista poszukiwani

Ze względu na dynamiczny rozwój, w kwietniu 2016 roku firma zmieniła swoją siedzibę i przeprowadziła się z Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego do zrewitalizowanego biurowca przy ul. Marynarki Polskiej 163, obok Stoczni Gdańskiej. Firma stale poszukuje nowych, utalentowanych programistek i programistów. Dla młodych osób w trakcie studiów Powel oferuje płatne staże w Polsce i za granicą – głównie w Norwegii.

Długie urlopy, szkolenia w kraju i za granicą, kursy językowe z native speakerami, biurka o regulowanej wysokości blatów, świeże owoce i warzywa, piłkarzyki oraz xbox one,

Ze względu na swoje norweskie korzenie i demokratyczne zasady zarządzania Powel Sp. z o.o. jest pod wieloma względami wyjątkową firmą w trójmiejskim krajobrazie. Powel stawia na rozwój jednostki i zapewnia zdrową równowagę między pracą zawodową a życiem prywatnym pracowników. Według wielu z nich, Powel jest świetnym miejscem pracy dla tych, którzy szukają wysokich zarobków, długich urlopów, miłej atmosfery, profesjonalnego rozwoju i stabilnej pracy przez wiele lat. Ponadto, firmę charakteryzuje dosyć płaska struktura organizacyjna i możliwość uczestniczenia pracowników w procesach decyzyjnych, co skutkuje stworzeniem zdrowego kompromisu między celami biznesowymi firmy a oczekiwaniami pracowników.

Pracownicy na start otrzymują wysokiej klasy sprzęt i sporo przestrzeni biurowej wyposażonej w takie udogodnienia jak biurka z regulowaną wysokością blatów, obszerną, w pełni wyposażoną kuchnię, pokój relaksu, stół do piłkarzyków oraz konsolę do gry xbox one. Do biura trzy razy w tygodniu dostarczane są świeże owoce i warzywa, z których pracownicy mogą wyciskać świeży sok za pomocą wysokiej klasy wyciskarki. Naszych pracowników wysyłamy na profesjonalne szkolenia IT w kraju i zagranicą. Pracownicy mają dostęp do bezpłatnych kursów języka angielskiego prowadzonych przez native speakera oraz języka norweskiego. Kursy oferowane są w siedzibie firmy na różnych poziomach zaawansowania.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 65 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Powel

Powel

IT / Programowanie, Inżynieria
Adres
80-868 Gdańsk, Marynarki Polskiej 163
wyznacz trasę »