• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Profil pracodawcy

Porta KMI Poland S.A.

O nas


Ponad 25 lat temu powstał pierwszy zakład produkujący drzwi w Bolszewie koło Wejherowa. W 1992 roku kilkuosobowy zespół zaczął produkować pierwsze skrzydła drzwiowe. Dynamiczny rozwój firmy w kolejnych latach pozwolił budowę wyspecjalizowanych zakładów w Ełku, Suwałkach oraz Rumunii aż po otwarcie nowoczesnego parku maszynowego Porta STEEL

Porta KMI Poland jest liderem na rynku stolarki drzwiowej. Produkujemy drzwi w okleinach drewnianych, drewnopochodnych oraz drzwi stalowe. W czterech fabrykach w Polsce i Rumunii zatrudniamy ok. 1800 osób.
 

Rekrutacja


W PORTA wyznajemy zasadę, że największym kapitałem przedsiębiorstwa są ludzie. 40 procent naszych pracowników jest z nami 10 lat i dłużej. Zależy Nam, aby czuli satysfakcję z pracy oraz aktywnie uczestniczyli w życiu firmy. Kluczowym elementem procesu rekrutacji jest rozmowa. To doskonały moment, by poznać osobę, przedstawić jej zasady funkcjonowania organizacji oraz wymienić wzajemne oczekiwania.

Rozwój

W PORTA staramy się budować miejsce pracy, w którym każdy może wzbogacać swoją wiedzę oraz rozwijać posiadane umiejętności. Oferujemy szkolenia merytoryczne, mające ułatwiać realizację codziennych zadań. Pracownicy produkcyjni mają możliwość zwiększania swoich uprawnień dzięki certyfikowanym kursom. PORTA wspiera realizację planów i aspiracje swoich pracowników przez dofinansowywanie studiów. Umożliwiamy także zdobywanie doświadczeń w innych działach i fabrykach w Polsce i Rumunii.

Różnorodność


Tworzymy środowisko pracy oparte na różnorodności, w którym każdy może liczyć na indywidualne podejście. Jesteśmy otwarci na młodych ludzi, ich energię, dynamikę i świeże spojrzenie.
Organizujemy konkursy dla młodych projektantów, a ich laureatom umożliwiamy zaprezentowanie swoich prac na prestiżowych targach branżowych. Wiele spośród tych osób zostaje z nami na dłużej. Jesteśmy przekonani, że PORTA jest dla młodych ludzi idealnym miejscem do zdobycia cennego doświadczenia oraz przyswojenia wzorców biznesowych niezbędnych w dalszej karierze zawodowej. Doceniamy również doświadczenie i dojrzałość. W PORTA doświadczeni pracownicy mogą wykorzystywać posiadaną wiedzę i dzielić się nią z innymi.

Odpowiedzialność


W PORTA chcemy, aby każdy pracownik czuł, że może liczyć na pomoc i wsparcie ze strony kolegów i koleżanek. Mimo różnych obowiązków realizowanych każdego dnia, wszyscy stanowimy jeden zespół. Staramy się budować przyjazne miejsce pracy. Zwyczajem w Naszej firmie jest organizowanie spotkań świątecznych. Nasi pracownicy mają okazję poznać się lepiej podczas imprez firmowych, wyjazdów integracyjnych połączonych z targami branżowymi i zajęć sportowych. Ceniąc wartości rodzinne, umożliwiamy młodym mamom powrót do pracy oraz podchodzimy ze zrozumieniem w stosunku do próśb pracowników wynikających z ich ważnych życiowych potrzeb.
PORTA wpisuje się w nurt społecznej odpowiedzialności biznesu. Wspieramy lokalne inicjatywy kulturalno-oświatowe, współpracujemy z okolicznymi szkołami i klubami sportowymi. Uważamy, że na każdej organizacji spoczywa obowiązek wywierania pozytywnego wpływu na otoczenie, w którym funkcjonuje.


Potwierdzeniem Naszych starań i dobrej opinii, jaką cieszy się Nasza firma, jest tytuł Solidnego Pracodawcy uzyskany w 2014 roku oraz Pomorskiego Pracodawcy Roku 2018

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami i aplikowania.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 9 godzin temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 9 godzin temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 9 godzin temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 9 godzin temu
Aktualnie zatrudniamy 1800 osób
Aktualnych ofert 9
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Porta KMI Poland S.A.

Produkcja / Przemysł
Telefon
58 677-81-00
Fax
58 677-81-99
Adres
84-239 Bolszewo, Szkolna 54 (k/Wejherowa)

Benefity

 • Opieka
  medyczna

 • Karta
  multisport

 • Szkolenia

 • Ubezpieczenia
  grupowe

 • Dofinansowanie
  do urlopów

Nagrody

 • Pomorski Pracodawca Roku 2018

  Pomorski Pracodawca Roku 2018

 • Solidny Pracodawca Roku 2014

  Solidny Pracodawca Roku 2014