Profil pracodawcy

Przedsiębiorstwo Usługowe POŻ - PLISZKA

KIM JESTEŚMY?


Jesteśmy krajowym liderem w zakresie aktywnych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Nasi inżynierowie stale wdrażają najnowsze rozwiązania i technologie, co pozwala nam kreować rynek systemów przeciwpożarowych w Polsce i poza granicami kraju. 

Od 30 lat dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów, świadcząc usługi w zakresie projektowania, instalacji i kontroli stałych urządzeń gaśniczych oraz instalacji przeciwpożarowych, realizując przeglądy, konserwacje, remonty i legalizacje wszystkich typów urządzeń przeciwpożarowych.

Z uwagi na szeroki wachlarz usług z zakresu ochrony przeciwpożarowej, świadczonych dla podmiotów o strategicznym znaczeniu dla Polski, zostaliśmy wpisani do oficjalnego wykazu podmiotów kluczowych dla działania infrastruktury krytycznej naszego kraju.
 

Nasz Zespół


To nasi pracownicy budują naszą silną pozycję na rynku. Tworzą oni zespół wysokiej klasy specjalistów w swoich dziedzinach. Dzięki wysokiej jakości prac projektantów, ekip serwisowych i montażowych oraz sprawnej obsłudze biurowej, zapewniamy terminową i profesjonalną realizację usług z zakresu ochrony przeciwpożarowej zarówno w strategicznych dla państwa przedsiębiorstwach przemysłowych, instytucjach państwowych – w tym w wojsku i policji, jak również w prywatnych firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych.

Efekty naszej pracy pozwalają zapewnić bezpieczeństwo pożarowe ludzi i mienia, dlatego swoją pracę wykonujemy rzetelnie i z wysokim poczuciem odpowiedzialności. Nasi pracownicy realizują się w obszarach:
 • Technicznym - na stanowiskach Projektantów systemów przeciwpożarowych, Kierowników projektu, Inżynierów budowy, Monterów instalacji ppoż, Serwisantów systemów ppoż., Konserwatorów sprzętu ppoż., Koordynatorów serwisów i realizacji oraz Inspektorów i Specjalistów ds. ochrony ppoż.
 • Produkcyjnym - na stanowiskach związanych z obsługą i remontami systemów gaśniczych i sprzętu ppoż.
 • Sprzedaży i marketingu - na stanowiskach Menadżerów kontraktu, Export Manager, Brand Manager, Specjalistów ds. sprzedaży, Specjalistów ds. logistyki magazynowej, Specjalistów ds. zakupów
 • Finansowym - na stanowiskach związanych z księgowością, windykacją i kadrami
 • Administracyjnym - na stanowiskach związanych z zarządzaniem jakością i obsługą administracyjną

Dlaczego warto do Nas dołączyć?


Inwestujemy w Twój rozwój
W pełni przygotujemy Cię do pracy na Twoim nowym stanowisku, zapewniając nie tylko sprzęt i narzędzia pracy, ale także wszystkie niezbędne szkolenia. A jak już zdobędziesz odpowiednią wiedzę i doświadczenie, a dotychczasowe obowiązki będą dla Ciebie za mało ambitne, zapewnimy Ci możliwość awansu.

Dajemy pewność
Gwarantujemy stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz stabilną i pewną wypłatę. Realizując kontrakty dla najważniejszych instytucji państwowych i międzynarodowych musimy wykazywać pełną przejrzystość finansową i wysoką kulturę organizacyjną. Dlatego dajemy Ci pewność, że wszystkie warunki naszej współpracy będą przez nas przestrzegane.

Ułatwiamy start
Jeśli zdecydujesz się dołączyć do naszego Zespołu, przygotujemy Ciebie pakiet startowy, a w nim m.in. niezbędne narzędzia pracy, broszurę z najważniejszymi informacjami o firmie i Twoim stanowisku pracy oraz drobny upominek na miły początek współpracy :)

Czekamy na Ciebie!


Jeśli szukasz ciekawej pracy, w której będziesz się rozwijać i zdobywać doświadczenie, chcesz poznawać nowych ludzi i pracować z najlepszymi profesjonalistami w branży - dołącz do nas!

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na naszej stronie: kariera.pliszka.pl

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy ponad 70 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Przedsiębiorstwo Usługowe POŻ - PLISZKA

Inżynieria
Telefon
58 556 74 20
Adres
80-717 Gdańsk, Miałki Szlak 52 (hala C)
wyznacz trasę »

Benefity

 • Karta
  multisport

 • Szkolenia

 • Ubezpieczenia
  grupowe

 • Narzędzia
  pracy

Nagrody

 • Pod tym linkiem znajdziesz wszystkie nasze aktualne certyfikaty, nagrody i wyróżnienia: http://www.pliszka.pl/certyfikaty.html