Profil pracodawcy

Przedsiębiorstwo Usługowe POŻ - PLISZKA

KIM JESTEŚMY?


Jesteśmy ekspertem w zakresie inżynieringu przeciwpożarowego. Jako lider w swojej branży nie ustajemy w poszukiwaniu nowych rozwiązań z zakresu ochrony przeciwpożarowej, optymalnie dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. Stosowanie najnowszych technologii oraz szeroka gama produktów i usług, pozwalają nam kompleksowo zabezpieczać przeciwpożarowo nawet najbardziej wymagające inwestycje.

Naszą pozycję na rynku budują nasi pracownicy. Tworzą oni zespół wysokiej klasy specjalistów w swoich dziedzinach. Dzięki wysokiej jakości prac projektantów, ekip serwisowych i montażowych oraz sprawnej obsłudze biurowej, zapewniamy terminową i profesjonalną realizację usług z zakresu ochrony przeciwpożarowej zarówno w strategicznych dla państwa  przedsiębiorstwach przemysłowych, instytucjach państwowych – w tym w wojsku i policji, jak również w prywatnych firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych.
 

Czekamy na Ciebie!

Jeśli szukasz ciekawej pracy, w której będziesz się rozwijać i zdobywać doświadczenie, chcesz poznawać nowych ludzi i pracować z najlepszymi profesjonalistami w branży - dołącz do nas!

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na naszej stronie: kariera.pliszka.pl

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy ponad 70 osób
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Przedsiębiorstwo Usługowe POŻ - PLISZKA

Przedsiębiorstwo Usługowe POŻ - PLISZKA

Inżynieria
Telefon
58 556 74 20
Fax
58 556 74 05
Adres
80-717 Gdańsk, Miałki Szlak 52 (hala C)
wyznacz trasę »

Nagrody

  • Pod tym linkiem znajdziesz wszystkie nasze aktualne certyfikaty, nagrody i wyróżnienia: http://www.pliszka.pl/certyfikaty.html