• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

Piwnica Rajców

O nas


Browar restauracyjny w centrum historycznego miasta Gdańska, w podziemiach jednej z najbardziej rozpoznawalnych gdańskich budowli – Dworu Artusa.
Bogactwo dań przeplatamy z niepowtarzalnym smakiem warzonych na miejscu kraftowych piw

Kim jesteśmy

Tworzymy młody i zgrany zespół prawdziwych zapaleńców. Kochamy dobrą kuchnię, Gdańsk, sport i chmielowe trunki. Z połączenia naszych pasji i umiejętności powstała Piwnica Rajców - browar restauracyjny znajdujący się w samym sercu historycznego gdańskiego Starego Miasta, naprzeciw Fontanny Neptuna, w podziemiach jednego z najbardziej rozpoznawalnych gdańskich zabytków – Dworu Artusa.

Nasz zespół składający się z doświadczonych piwowarów, utalentowanych kucharzy i profesjonalnej obsługi kelnerskiej każdego dnia dokłada wszelkich starań, żeby pobyt w Piwnicy Rajców był przeżyciem niezapomnianym.

W naszych wnętrzach możemy przyjąć więcej gości niż sam Dwór Artusa. W 5 dostępnych Salach (Gdańska, Gotycka, Klubowa, Herbowa i Neptuna) organizowane są imprezy firmowe, biesiady piwne, studniówki, wesela i przyjęcia rodzinne na ponad 300 osób.

Ogromne ekrany projekcyjne ze sportowymi transmisjami sprawiają, że Piwnica Rajców jest największym w Trójmieście krytym Fan Zonem - miejscem idealnym dla fanów piłki nożnej na światowym poziomie.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Kierownik Baru K/M

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 14 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Piwnica Rajców

Hotelarstwo / Gastronomia
Telefon
789-444-650
Adres
80-830 Gdańsk, Długi Targ 44 (Piwnice Dworu Artusa)