Profil pracodawcy

Personia

O firmiePersonia jest firmą doradczo-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Od tego czasu wspiera w rozwoju firmy i organizacje z całej Polski, jak i pracujących w nich pracowników. Jej domeną są szkolenia (zamknięte, organizowane dla firm, jak i otwarte dla Klientów indywidualnych), a także rekrutacje prowadzone metodą tradycyjną oraz direct & executive search.

Podstawą firmy jest pięć głównych wartości
Bycie blisko Klienta – tailor-made szkolenia i doradztwo, bazowanie na potencjale Klienta, towarzyszenie mu na każdym kroku (być obok, jak i pół kroku przed potrzebami Klienta).  
Pozostałe wartości firmy.
Odpowiedzialność – budowanie zaufanie i dotrzymujemy obietnic.
Skuteczność –  solidne działanie i wysokie standardy pracy.
Otwarta komunikacja – szczerość, aktywne słuchanie i feedback
Innowacyjność – rozwiązywanie nawet najbardziej nietypowych, trudnych sytuacji.

Poznaj nas

Marta Woźny-Tomczak

Trener biznesu. Coach. Doradca. Dyrektor firmy.

Rozpoznawalny ekspert w dziedzinie HR, biznesu, przedsiębiorczości i sprzedaży. Trener, coach, doradca biznesowy. Od 12 lat z powodzeniem rozwija obszar kompetencyjny pracowników firm poprzez prowadzone szkolenia i rekrutacje. Doradza przedsiębiorcom w zakresie strategicznego rozwoju ich firm i talentów.
Na łamach wydawnictwa Bernardinum w swej książce pt. „Własny Biznes. Jak dojść do sukcesu?” zawarła praktyczne wskazówki dotyczące prowadzenia biznesu. Prowadzi jedyny w Polsce blog o przedsiębiorczości, pisany z punktu widzenia eksperta HR. Aktywnie udziela się na konferencjach biznesowych.

Ciekawostki:
Pasjonatka sportu od urodzenia, maratonka. Mama dwójki dzieci. Z wykształcenia psycholog, absolwent podyplomowych studiów menedżerskich.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na bloga Marty lub poczytaj o jej książce.

Kontakt mailowy: marta.wozny@personia.pl


Zuzanna Chynowska

Specjalista HR.

Doskonały rekruter. Specjalizuje się w rekrutacjach headhuntingowych, jak i tradycyjnych. Przekona najtrudniejszych kandydatów do tego, by aplikowali do Twojej firmy. Zajmuje się też doradztwem zawodowym, opracuje idealne dokumenty aplikacyjne, doradzi, gdzie szukać pracy.

Świetnie odnajduje się w świecie biznesu – spotkania networkingowe to jej żywioł. Z pasją organizuje eventy i dba o wizerunek Personii w sieci. Jako absolwentka filologii angielskiej doskonale komunikuje się z zagranicznymi Klientami biznesowymi.

Ciekawostki:
Wielbicielka porządku i dobrej organizacji, swoim zmysłem estetycznym zaraża cały zespół. Wolne chwile najchętniej spędza z kubkiem kawy i książką (koniecznie w języku angielskim).

Kontakt mailowy: zuzanna.chynowska@personia.pl


Anita Leman

Lider zespołu. Trener biznesu. Doradca.

Od ponad 4 lat specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu procesów rekrutacyjnych, obsługi klienta, sprzedaży oraz kompetencji miękkich. Wskazuje optymalną ścieżkę postępowania organizacji w zakresie technik komunikacji. Jest autorką “Akademii Szefa” – rocznego cyklu szkoleniowego z zakresu kompetencji menedżerskich, adresowanego do menedżerów, dyrektorów i właścicieli firm.

Ciekawostki:
Kreatorka niepowtarzalnych przedmiotów zdobionych techniką decoupage. Szczególne miejsce w jej sercu zajmuje muzyka, której oddaje się po godzinach pracy. Jako wokalistka trójmiejskiego zespołu JUHA współtworzy muzykę oraz teksty piosenek.

Kontakt mailowy: anita.leman@personia.pl

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 4 osoby
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Personia

Personia

Agencje pracy
Telefon
(58) 742 00 51
Adres
81-572 Gdynia, Lipowa 16B/6
wyznacz trasę »