Profil pracodawcy

Personia

O firmiePersonia jest firmą doradczo-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Od tego czasu wspiera w rozwoju firmy i organizacje z całej Polski, jak i pracujących w nich pracowników. Jej domeną są szkolenia (zamknięte, organizowane dla firm, jak i otwarte dla Klientów indywidualnych), a także rekrutacje prowadzone metodą tradycyjną oraz direct & executive search.

Podstawą firmy jest pięć głównych wartości
Bycie blisko Klienta – tailor-made szkolenia i doradztwo, bazowanie na potencjale Klienta, towarzyszenie mu na każdym kroku (być obok, jak i pół kroku przed potrzebami Klienta).  
Pozostałe wartości firmy.
Odpowiedzialność – budowanie zaufanie i dotrzymujemy obietnic.
Skuteczność –  solidne działanie i wysokie standardy pracy.
Otwarta komunikacja – szczerość, aktywne słuchanie i feedback
Innowacyjność – rozwiązywanie nawet najbardziej nietypowych, trudnych sytuacji.

Poznaj nas

Marta Woźny-Tomczak

Trener biznesu. Coach. Doradca. Prezes firmy.

Rozpoznawalny ekspert w dziedzinie HR, biznesu, przedsiębiorczości i sprzedaży. Trener, coach, doradca biznesowy. Od 12 lat z powodzeniem rozwija obszar kompetencyjny pracowników firm poprzez prowadzone szkolenia i rekrutacje. Doradza przedsiębiorcom w zakresie strategicznego rozwoju ich firm i talentów.
Na łamach wydawnictwa Bernardinum w swej książce pt. „Własny Biznes. Jak dojść do sukcesu?” zawarła praktyczne wskazówki dotyczące prowadzenia biznesu. Prowadzi jedyny w Polsce blog o przedsiębiorczości, pisany z punktu widzenia eksperta HR. Aktywnie udziela się na konferencjach biznesowych.

Ciekawostki:
Pasjonatka sportu od urodzenia, maratonka. Mama dwójki dzieci. Z wykształcenia psycholog, absolwent podyplomowych studiów menedżerskich.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na bloga Marty lub poczytaj o jej książce.

Kontakt mailowy: marta.wozny@personia.pl


Zuzanna Chynowska

Dyrektor Oddziału

Lider zespołu Personii w Trójmieście. Odpowiada za długotrwałe relacje z klientami, jakość i skuteczność realizowanych usług. Jest też mentorem franczyzobiorców, ekspertem HR w zakresie rekrutacji i doradztwa biznesowego. Z pasją organizuje eventy i dba o wizerunek Personii w sieci.

Ciekawostki:
Wielbicielka porządku i dobrej organizacji, swoim zmysłem estetycznym zaraża cały zespół. Wolne chwile najchętniej spędza jeżdżąc na rolkach lub z dobrą książką.

Kontakt mailowy: zuzanna.chynowska@personia.pl


Anna Czurak

Specjalista HR

Zajmuje się realizacją projektów rekrutacyjnych metodą tradycyjną i direct search. Prowadzi sesje Assessment Centre oraz badanie talentów. Doradza zawodowo i opracowuje idealne dokumenty aplikacyjne.

Ciekawostki:
Optymistka nie wyobrażająca sobie życia bez muzyki i salsy casino. Entuzjastka szybkiej jazdy na rowerze oraz literatury rosyjskojęzycznej. Wolne chwile spędza na plaży lub na spotkaniach z przyjaciółmi.

Kontakt mailowy: anna.czurak@personia.pl

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 4 osoby
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Personia

Personia

Agencje pracy
Telefon
(58) 742 00 51
Adres
81-572 Gdynia, Lipowa 16B/6
wyznacz trasę »