Profil pracodawcy

PARTNERZY Nieruchomości

Opis firmy


Lider wśród Agencji Nieruchomości - Agencja Nieruchomości PARTNERZY sp. z o.o. działa na rynku od 20 lat. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu jesteśmy obecnie jedną z największych agencji nieruchomości na Pomorzu, a także w całym kraju. Cechują nas przede wszystkim: profesjonalizm, unikatowość, kreatywność oraz innowacyjne podejście do Klienta. Dzięki tym zaletom tysiące Kontrahentów obdarzyło nas zaufaniem, a my przeprowadziliśmy tysiące udanych transakcji, udowadniając tym samym, że jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie i to właśnie z nami warto współpracować. 

Historia firmy

Od 2000 roku aktywnie tworzymy rynek nieruchomości w Trójmieście. W tym czasie zrealizowaliśmy tysiące transakcji kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Cechuje nas przede wszystkim unikatowość, kreatywność oraz innowacyjne podejście do Klienta. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, a nasz entuzjazm i fachowość sprawiły, że staliśmy się liderami wśród agencji nieruchomości na Pomorzu. Gruntowne, wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na opracowanie efektywnego modelu pracy agencji nieruchomości, w której jakość obsługi i zadowolenie klienta jest najwyższą wartością. Dołącz do nas! Warto

Nasz zespół:
To ludzie myślący poważnie o zawodzie Doradcy ds. nieruchomości, chcący rozwijać umiejętności sprzedażowe i wiedzę z dziedziny nieruchomości. Nasza kadra to ludzie aktywni, otwarci na świat, empatyczni i zaangażowanych w powierzane obowiązki. Profesjonalny, zdeterminowany i entuzjastyczny zespół PARTNERZY Nieruchomości to czterdziestu pięciu agentów, dobranych w trzy silne zespoły: Wilki Morskie, Rekiny i Orły, którzy codziennie, z zaangażowaniem i pasją obsługują naszych Klientów i znajdują dla nich najlepsze rozwiązania. Nasz sukces to także zasługa kilkunastoosobowego działu wsparcia: specjalistów od marketingu, rzeczoznawców, HR, fotografów, sekretariatu i innych, którzy z oddaniem wspierają wszystkie transakcje. Wiemy, że tylko razem i wspólnymi siłami jesteśmy w stanie osiągnąć sukces, dlatego każdego dnia stawiamy sobie nowe cele i wyzwania - są one na wyciągnięcie ręki!

Do rekrutacji nowych pracowników podchodzimy indywidualnie, stawiając na nieodkryte talenty.
Jesteśmy przekonani, że dzięki odpowiednim szkoleniom i opiece doświadczonych Doradców szybko odnajdziesz się w zawodzie Agenta nieruchomości. Nasz zespół to ludzie energiczni, pełni pasji i zaangażowania. Jesteśmy nastawieni na współpracę, dzielimy się wiedzą, uczymy się, a przede wszystkim wspólnie wyznaczamy sobie nowe cele i wyzwania.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 2 dni temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 3 dni temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 3 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 55 osób
Aktualnych ofert 3
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
PARTNERZY Nieruchomości

PARTNERZY Nieruchomości

Sprzedaż i obsługa klienta
Telefon
798-568-568
Adres
80-229 Gdańsk, al. Grunwaldzka 30/32 (Wrzeszcz)
wyznacz trasę »