Profile pracodawców

Profil pracodawcy

PARTNERZY Nieruchomości

PARTNERZY Nieruchomości

Budownictwo,
Sprzedaż - pośrednik sprzedaży
  • telefon

    798-568-568
  • adres

    80-229 Gdańsk, al. Grunwaldzka 28/3 (Wrzeszcz)

Opis firmy

Lider wśród Agencji Nieruchomości - Agencja Nieruchomości PARTNERZY sp. z o.o. działa na rynku od 15 lat. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu jesteśmy obecnie jedną z największych agencji nieruchomości na Pomorzu, a także w całym kraju. Cechują nas przede wszystkim: profesjonalizm, unikatowość, kreatywność oraz innowacyjne podejście do Klienta. Dzięki tym zaletom tysiące Kontrahentów obdarzyło nas zaufaniem, a my przeprowadziliśmy tysiące udanych transakcji, udowadniając tym samym, że jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie i to właśnie z nami warto współpracować. 

Historia firmy

Od 2000 roku aktywnie tworzymy rynek nieruchomości w Trójmieście. W tym czasie zrealizowaliśmy tysiące transakcji kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Cechuje nas przede wszystkim unikatowość, kreatywność oraz innowacyjne podejście do Klienta. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, a nasz entuzjazm i fachowość sprawiły, że staliśmy się liderami wśród agencji nieruchomości na Pomorzu. Gruntowne, wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na opracowanie efektywnego modelu pracy agencji nieruchomości, w której jakość obsługi i zadowolenie klienta jest najwyższą wartością. Dołącz do nas! Warto

Nasz zespół:
To ludzie myślący poważnie o zawodzie Doradcy ds. nieruchomości, chcący rozwijać umiejętności sprzedażowe i wiedzę z dziedziny nieruchomości. Nasza kadra to ludzie aktywni, otwarci na świat, empatyczni i zaangażowanych w powierzane obowiązki. Profesjonalny, zdeterminowany i entuzjastyczny zespół PARTNERZY Nieruchomości to czterdziestu pięciu agentów, dobranych w trzy silne zespoły: Wilki Morskie, Rekiny i Orły, którzy codziennie, z zaangażowaniem i pasją obsługują naszych Klientów i znajdują dla nich najlepsze rozwiązania. Nasz sukces to także zasługa kilkunastoosobowego działu wsparcia: specjalistów od marketingu, rzeczoznawców, HR, fotografów, sekretariatu i innych, którzy z oddaniem wspierają wszystkie transakcje. Wiemy, że tylko razem i wspólnymi siłami jesteśmy w stanie osiągnąć sukces, dlatego każdego dnia stawiamy sobie nowe cele i wyzwania - są one na wyciągnięcie ręki! 

Do rekrutacji nowych pracowników podchodzimy indywidualnie, stawiając na nieodkryte talenty.
Oferujemy szeroki pakiet świadczeń dodatkowych: samochody służbowe, karty multisport, wewnętrzne konkursy, nagrody miesiąca, wartościową nagrodę roczną, cykliczne wyjścia integracyjne:)

Zatrudniamy 55 pracowników
Zatrudnimy i Wyszkolimy Najlepszych Agentów Nieruchomości
Sprzedaż - pośrednik sprzedaży, Sprzedaż - przedstawiciel handlowy
szczegóły »
Zobacz wszystkie