Profil pracodawcy

Porta KMI Poland Sp. z o.o. Sp. k.

O nas


Porta KMI Poland jest liderem na rynku stolarki drzwiowej. Produkujemy drzwi w okleinach drewnianych, drewnopochodnych oraz drzwi stalowe. W czterech fabrykach w Polsce zatrudniamy ok. 1800 osób, w tym ok. 1500 osób pracowników produkcji.
W związku z ciągłym rozwojem firmy w zakresie nowoczesnego parku maszynowego oraz katalogu produktów poszukujemy wykwalifikowanych pracowników w następujących zawodach:
- operator cnc
- stolarz
- lakiernik
- elektryk
- elektromechanik
- automatyk
Ponadto zapraszamy do przesłania cv osoby z wykształceniem technolog drewna, osoby specjalizujące się w projektowaniu 3D (NX) i innych specjalistów zainteresowanych rozwojem w firmie będącej liderem na rynku.

Oferujemy

Wszystkim pracownikom oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Wynagrodzenie pracowników administracji składa się z płacy zasadniczej, a na produkcji z płacy zasadniczej i premii regulaminowej uzależnionej od wyników zakładu w danym miesiącu.
Ponadto nasi pracownicy otrzymują świadczenia socjalne w postaci "wczasów pod gruszą", kart Multisport, zajęć z języka angielskiego dla dzieci,okazjonalnych kart podarunkowych.
W naszej firmie funkcjonuje program zgłaszania innowacji pod nazwą Oszczędzasz-zarabiasz. Każdy pracownik może zgłosić propozycję usprawnienia i jeśli zostanie ona wdrożona i przyniesie oszczędności uzyskuje prawo do nagrody.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 5 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 1800 osób
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Porta KMI Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Porta KMI Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Produkcja / Przemysł
Telefon
58 677-81-00
Fax
58 677-81-99
Adres
84-239 Bolszewo, Szkolna 54 (k/Wejherowa)