• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Profil pracodawcy

PAUL Academy

Opis firmy


Biuro Turystyczne PAUL Academy rozpoczęło swoją działalność w 2006 roku. Początkowo jako szkoła narciarska Paul SKI, a od 2009 również jako Biuro Turystyczne  PAUL Podróże z Duszą.  w 2017 nastąpiła konsolidacja obu działalności i powstała jedna marka PAUL Academy.
Skupiamy się na dwóch profilach naszej działalności. W okresie wiosenno-jesiennym organizujemy wycieczki jednodniowe i wielodniowe, obozy integracyjne, zielone szkoły, a latem pełne przygód długoterminowe campy. Mamy w swojej ofercie szerokie możliwości wyboru odpowiedniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Zimą natomiast koncentrujemy się na narciarstwie i snowboardzie. Obsługujemy trzy stoki na Pomorzu: w Przywidzu, Paczoskowie oraz jedynym w regionie istniejącym sztucznym stoku Skimondo w Gdańsku Oliwie. Posiadamy wykwalifikowanych instruktorów, którzy udzielają indywidualnych lekcji, ale także proponujemy szczególne oferty dla maluchów oraz starszych dzieci, które chcą zdobywać umiejętności w grupie. Organizujemy również wyjazdy w polskie góry oraz zagraniczne, np. coroczny wyjazd rodzinny w Alpy oraz wiele innych.

Misja

Naszą misją przede wszystkim jest organizowanie podróży, które mają w sobie „duszę”, czyli coś ożywiającego, niebanalnego, głębokiego. Chcemy, aby wyjazdy z PAUL Academy zawierały w sobie wiele niezapomnianych przeżyć, dobrych emocji oraz budowały nowe przyjaźnie pomiędzy uczestnikami. Klimat naszych wypraw tworzą ludzie stanowiący kadrę, miejsca, do których jeździmy oraz program, jaki proponujemy.
Szczególnie ważni są dla nas młodzi ludzie. Mamy świadomość, jak istotny jest dla człowieka czas dzieciństwa i dojrzewania, w którym kształtuje się jego osobowość. Chcemy, by nasze podróże, oprócz zabawy i wypoczynku, pomagały wychowywać młodzież i to w ujęciu całościowym, obejmującym trzy aspekty:
fizyczny – duży akcent kładziemy na wypoczynek aktywny, sport, wędrowanie, elementy survivalu;
intelektualny – głównie poprzez realne poznawanie kultury, historii miejsc, do których podróżujemy oraz poprzez specjalnie dobrane gry i zabawy;
ogólnorozwojowy – staramy się, aby podróże i kontakt z innymi ludźmi wpływał kształcąco na dziecko, pomagał zawierać przyjaźnie i konfrontować się z otaczającą rzeczywistością.

Kadra

Wychodzimy z założenia, że jedną z najbardziej fascynujących przygód życia, a jednocześnie najlepszą drogą wychowania jest spotkanie z drugim człowiekiem, dlatego nasze wyjazdy, oprócz istotnych treści merytorycznych i po prostu zabawy, są okazją do spotkań z nietuzinkowymi ludźmi. Nasza kadra to takie osoby, które mają pasje, zainteresowania, a przede wszystkim radość życia, czym chętnie dzielą się z innymi podczas pracy z dziećmi oraz młodzieżą.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

PAUL Academy

Edukacja / Doradztwo / Szkolenia, Sprzedaż i obsługa klienta
Telefon
515-226-837, 50
Adres
81-853 Sopot, al. Niepodległości 719/1

Benefity

 • Szkolenia

 • Narzędzia
  pracy

 • Praca
  zdalna

 • Elastyczne
  godziny pracy

 • Służbowy
  samochód

 • Służbowy
  laptop

 • Parking dla
  pracowników

Nagrody

 • Od 2017 roku posiadamy tzw. Licencję A+B, co daje nam prawo szkolić nie tylko w zakresie podstawowym, ale też pozwala kształcić przyszłych instruktorów. Od 2019 roku posiadamy dodatkową licencję D, która pozwala nam szkolić dzieci i młodzieży w oparciu o tzw. Sitnusiowy System Nauczania Narciarstwa

  Od 2017 roku posiadamy tzw. Licencję A+B, co daje nam prawo szkolić nie tylko w zakresie podstawowym, ale też pozwala kształcić przyszłych instruktorów. Od 2019 roku posiadamy dodatkową licencję D, która pozwala nam szkolić dzieci i młodzieży w oparciu o tzw. Sitnusiowy System Nauczania Narciarstwa