Profil pracodawcy

OTTO Work Force Polska

OTTO WORK FORCE Polska Sp. z o.o.


OTTO WORK FORCE  Polska  z  o.  o. jest ekspertem w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Od piętnastu lat optymalizujemy procesy kadrowe, pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na skalę europejską, prowadzimy zaawansowane procesy rekrutacyjne w tym rekrutacje specjalistyczne i wyższego szczebla.  Proponujemy rozwiązania, które wspomagają elastyczność zatrudnienia, a także pozwalają obniżyć koszty związane z obsługą kadrowo-płacową pracowników,  w tym pracę tymczasową, outsourcing, doradztwo HR,  onsite, rekrutacje pracowników z Ukrainy, payroll.
Firma jest obecna na ośmiu europejskich rynkach pracy: w Polsce, Holandii, Niemczech, Czechach, na Słowacji, Węgrzech, w Bułgarii i na Ukrainie. Posiadamy ponad 100 biur rekrutacyjnych. Zarządzamy procesami kadrowymi u naszych klientach w całej Polsce, z poziomu strategicznie zlokalizowanych biur w najważniejszych ośrodkach miejskich: we  Wrocławiu,  Opolu, Gliwicach, Warszawie, Gdyni, Krakowie, Kielcach, Białymstoku, Świebodzinie i Poznaniu. Siedziba główna firmy znajduje się w województwie Dolnośląskim na Bielanach Wrocławskich.
Każdego dnia ponad 10 tysięcy zmotywowanych pracowników pracuje u naszych polskich i zagranicznych klientów w wielu różnych branżach. To właśnie dlatego OTTO nieustannie poszukuje nowych konceptów, aby optymalnie spełniać oczekiwania klientów i pracowników. Dzieje się tak dzięki oferowanej przez nas wysokiej jakości, osobistemu zaangażowaniu w doradztwo dotyczące procesów produkcyjnych, poszukiwanie najlepszych rozwiązań i poświęcanie klientom osobistej uwagi. Dla nas to Państwo są najważniejsi. Z Państwem zrobimy kolejny krok naprzód. Dzięki temu razem będziemy rosnąć w siłę, jako partnerzy w interesach.
Razem będziemy się rozwijać i dążyć do perfekcji - kierowani wizją, tożsamością i pasją. 
Realizując  zlecone  usługi  dbamy  o  jakość  i  najwyższe  standardy  obsługi, a ocenę wystawiają nam sami klienci przyznając nam co roku nagrodę Firma Przyjazna Klientowi. Nasze usługi corocznie nagradzane są Medalem Europejskim przyznawanym przez Business  Centre  Club. W latach 2012-2014 otrzymaliśmy również nagrodę Ambasador Polskiej Gospodarki w kategorii „Partner firm zagranicznych.”
Niezwykle ważne są również dla nas nagrody przyznawane za działalność prospołeczną: Lider Odpowiedzialnego Biznesu i Lodołamacze (nagroda dla firm wspierających osoby niepełnosprawne na rynku pracy).

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 4 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 10000 osób
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
OTTO Work Force Polska

OTTO Work Force Polska

Agencje pracy, Kadry / HR
Telefon
58 661-31-38
Adres
81-364 Gdynia, 10 Lutego 37/3
wyznacz trasę »