Profil pracodawcy

Osso Klinika Rehabilitacji i Fizjoterapii

O nas


Istotą i celem funkcjonowania naszej wyspecjalizowanej placówki medycznej jest świadczenie jak najwyższej jakości usług fizjoterapeutycznych, skutkujących zadowoleniem i zdrowiem pacjenta.
Jesteśmy nastawieni na indywidualną pracę z pacjentem, dużą rolę w wynikach zastosowanej terapii widzimy w profilaktyce schorzeń, promocji zdrowego trybu życia. Indywidualne podejście do potrzeb każdego pacjenta jest kluczowe, tylko wówczas pacjenci mogą być spokojni o powierzone nam zdrowie.
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Profesjonalna, wyszkolona kadra medyczna, nowoczesne metody oraz certyfikowany sprzęt fizjoterapeutyczny gwarantują państwa bezpieczeństwo.
Oferta medyczna gabinetu ukierunkowana jest na bezoperacyjne leczenie i profilaktykę schorzeń kręgosłupa i stawów obwodowych w oparciu o terapię manualną, masaże i rehabilitację leczniczą. Bazując na zasadzie komplementarności róznych działów fizjoterapii specjalizujemy się w fizjoterapii ortopedycznej, neurologicznej, sportowej oraz leczeniu bólu bezpiecznymi metodami.


Naszym sukcesem i zarazem nagrodą jest od lat to samo - zadowolenie każdego wyleczonego i dobrze obsłużonego pacjenta.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 3 osoby
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Osso Klinika Rehabilitacji i Fizjoterapii

Osso Klinika Rehabilitacji i Fizjoterapii

Medycyna / Weterynaria
Telefon
535045195
Adres
81-366 Gdynia, Armii Krajowej 38-42
wyznacz trasę »