• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

Optyk, Optometria

O nas

OPTOMETRIA ORKISZ to firma rodzinna od 1999 roku. Zajmujemy się najważniejszym ze zmysłów: WZROKIEM. Misją naszej firmy jest: zapewnić jak najlepsze widzenie. Opiekujemy się kompleksowo naszymi klientami. Zapewniamy badania optometryczne.
Dobieramy okulary, soczewki kontaktowe, dopasowujemy oprawki okularowe i okulary przeciwsłoneczne.
Zajmujemy się rehabilitacją wzroku w terapii widzenia.

Kogo szukamy

Szukamy pracownika na stanowisko: doradca klienta – sprzedawca w salonie optycznym
To odpowiedzialna praca dla osoby z doświadczeniem w handlu lub obsługą klienta w salonie optycznym.
Lubiącą ludzi i mającą dużo empatii oraz dobre podejście do dzieci i osób starszych.
Jeżeli jesteś osobą kreatywną i do tego cierpliwą, umiejącą zrozumieć klienta, to praca dla Ciebie.

Co oferujemy?

Ciekawą pracę w zgranym, prężnym zespole.
Szkolenia i stałe podnoszenie umiejętności - stały rozwój.
Umowę o pracę na pełen etat i dobre wynagrodzenie.
Mamy indywidualne podejście do klienta - nie ma nudy.

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży, mile widziane w optyce,

- pomysłowość i samodzielność w rozwiązywaniu codziennych spraw,

- rzetelne traktowanie pracy,

- duża kultura osobista,

- umiejętność pracy w zespole,

- odpowiedzialność – każdy klient jest dla nas ważny.

Obowiązki:

- obsługa klienta w salonie optycznym,

- dopasowanie rozwiązań do korekcji wzrokowej klienta,

- rozpoznanie potrzeb klienta,

- drobne naprawy optyczne,

- dopasowanie okularów,

- sprawdzanie zgodności recepty z okularami,

Proces rekrutacji

Prześlij do nas swoje CV na adres: orkisz.optyk@wp.pl

Nasze lokalizacje

Mamy dwa salony w Gdyni:
  • Plac Górnośląski 1
  • ul. Antoniego Abrahama 28

Czy wiesz, że?

Jesteśmy już długo na rynku i stale się rozwijamy. Stawiamy na wysoką jakość usług dlatego większość naszego zespołu jest wykształconymi optykami.
Zajmujemy się specjalistycznymi dziedzinami:
  • doborem pryzmatów,
  • okularami specjalistycznymi,
  • szeroką gamą soczewek kontaktowych dla każdego wieku
Oraz indywidualną terapią wzrokową:
  • dla dyslektyków, w problemach z nauką, czytaniem,
  • osób z zezem i niedowidzeniem,
  • osób z podwójnym widzeniem,
  • osób po udarach, wypadkach.

Mamy skuteczne metody i grono zadowolonych klientów, którym pomogliśmy.

Kandydatów spełniających kryteria prosimy o przesłanie listu motywacyjnego na adres:

orkisz.optyk@wp.pl

i załączenie informacji w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 9 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Sprzedaż i obsługa klienta, Zdrowie / Uroda
Telefon
58 664-77-98
Adres
81-509 Gdynia, pl. Górnośląski 1