Profil pracodawcy

Omida Sea & Air

Opis Spółki


Omida Sea & Air oferuje swoim Klientom pełen zakres usług związanych z obsługą spedycyjną oraz logistyczną transportu morskiego, lotniczego i kolejowego oraz najszerszy zakres ubezpieczeń w transporcie. 
Największy udział w działalności spółki stanowi przewóz ładunków skonteneryzowanych FCL, LCL oraz obsługa frachtu lotniczego. 
Spółka notuje również dynamiczny wzrost w obsłudze frachtów kolejowych (FCL, LCL, CARGO), a także w przeładunkach i przewozach ładunków konwencjonalnych (Break Bulk) oraz Project Cargo.
Omida Sea & Air posiada własną Agencję Celną, legitymującą się certyfikatem AEO, realizującą odprawy celne wszystkich rodzajów ładunków na terenie całego kraju.
Szeroka sieć zaufanych Partnerów pozwala na realizowanie kompleksowych usług spedycyjnych o zasięgu globalnym.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 100 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Omida Sea & Air

Omida Sea & Air

Administracja, Łańcuch dostaw
E-mail
Telefon
+48 58 772 39 0
Adres
81-350 Gdynia, pl. Kaszubski 8
wyznacz trasę »

Benefity

Nagrody

  • Solidny Pracodawca Roku to nagroda przyznawana rzetelnym i przyjaznym pracownikom firmom. Nagroda przyznawana jest najlepszym pracodawcom w Polsce, szczególnie tym promującym ciekawe rozwiązania HR oraz świadczenia dla pracowników. Omida Group została wyróżniona nagrodą Solidnego Pracodawcy w 2017

  • Gryf Gospodarczy to jedna z najbardziej prestiżowych nagród gospodarczych przyznawana przez władze i organizacje z województwa pomorskiego. Omida Group została laureatem „Gryfa Gospodarczego” w 2015 r. w kategorii średnich przedsiębiorstw zatrudniających od 50 do 249 pracowników.

  • Gazele Biznesu to nagrody wręczane przez Puls Biznesu od 2000 roku. Przyznawane są najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom. Omida Group została nagrodzona kolejno w 2014, 2015, 2016 i 2018 roku.

  • W 2017 r. Omida Group otrzymała prestiżową nagrodą miesięcznika Forbes - Diament Forbesa. Przyznawana jest ona najdynamiczniej rozwijającym się firmom w kraju. W najnowszym zestawieniu Omida Group zajęła 1. miejsce zarówno w zestawieniu firm z województwa pomorskiego, jak i w rankingu ogólnopolski