Profil pracodawcy

Olivia Star Top

Opis firmy


Olivia Star Top sp zoo to firma tworząca nowoczesny koncept gastronomiczno-konferencyjny zlokalizowany na 32, 33 i 34 piętrze Olivia Star na terenie Olivia Business Centre w Gdańsku. Zapraszamy do współpracy wszystkie te osoby, które chcą pracować profesjonalnie oraz w oparciu o najwyższe standardy pracy. Doceniamy zaangażowanie, chęć rozwoju i procę zespołową.
Poznaj nas bliżej podczas procesu rekrutacji.  

Proces rekrutacji


I etap
Wyślij do nas swoje CV.

II etap
Zaprosimy Cię na rozmowę na 32. piętro. Porozmawiamy o swoich wzajemnych oczekiwania oraz o tym, jak nasza współpraca wpłynie na rozwój Twój i naszej organizacji.

III etap
Informację zwrotną dostajesz po maksymalnie 3 dniach. Ustalimy wtedy wszelkie szczegóły organizacyjne dot. naszej przyszłej współpracy.

Proces onboardingu


Jeszcze przed rozpoczęciem współpracy przekażemy Ci informację, jak będzie wyglądał I etap wdrożenia.
Pierwszego dnia pracy podpiszesz umowę oraz poznasz obowiązujące zasady BHP. Zaprosimy Cię na szkolenie wdrożeniowe, na którym przybliżymy Ci specyfikę naszej organizacji.
Otrzymasz także wsparcie w postaci osobistego opiekuna, który będzie z Tobą w pierwszych dniach - śmiało zwracaj się do niego, ze wszystkimi pytaniami i wątpliwościami dot. Twoich zadań.

Nasze miejsca


Piętro 32
Taras widokowy na 32 piętrze Olivia Star to ogólnodostępna przestrzeń widokowa skąd podziwiać można niepowtarzalny widok na całe Trójmiasto. Oprócz niezapomnianego widoku odwiedzający mogą liczyć na atrakcyjną ofertę kulinarną, kameralne koncerty i inne atrakcje kulturalne.

Piętro 33

Restaurację Arco
prowadzi jeden z najbardziej utytułowanych szefów kuchni na świecie – Paco Pérez. Prowadzone przez niego restauracje zlokalizowane są w największych miastach Europy i dotychczas zostały wyróżnione 5 prestiżowymi gwiazdkami przewodnika Michelin.

Restauracja Treinta y Tres świetna propozycja kulinarna na mniej formalne okazje.

Piętro 34
Strefa konferencyjna to blisko 800m2 funkcjonalnej przestrzeni o wysokości 6m, która jest w stanie pomieścić jednocześnie 400 gości. Przestrzeń może zostać błyskawicznie podzielona na 2 lub 3 mniejsze eventy, gwarantując niezmiennie wysoki komfort i niezwykły widok.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 2 dni temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 2 dni temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 4 dni temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 4 dni temu
Aktualnie zatrudniamy ponad 145 osób
Aktualnych ofert 12
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Olivia Star Top

Hotelarstwo / Gastronomia
Adres
80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 472C
wyznacz trasę »

Benefity

 • Opieka
  medyczna

 • Szkolenia

 • Narzędzia
  pracy

 • Praca
  zdalna

 • Dofinansowanie
  do posiłków / firmowa stołówka

 • Służbowy
  laptop

 • Nowoczesne
  biuro