Profil pracodawcy

OCEANIC

Opis firmy:


Firma OCEANIC S.A. jest od ponad 35 lat obecna na rynku ze swoją unikalną na skalę światową filozofią tworzenia produktów dla osób ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii. Jako jeden z liderów polskiego rynku kosmetycznego jesteśmy obecni ze swoimi produktami zarówno na rynku nowoczesnym jak i tradycyjnym. Nasze portfolio to dzisiaj szeroki wybór kosmetyków AA, marka Long4Lashes oraz selektywna AA CODE Sensible. Równolegle wzmacniamy swoją obecność na rynku farmaceutycznym poprzez ofertę dermo kosmetyków, leków i wyrobów medycznych. Przykładem jest marka Oillan, w tym Oillan Baby-naturalne emolienty dla niemowląt i dzieci oraz A-VIT – ochronna maść witaminowa. Nasze produkty można znaleźć na półkach w ponad 40 krajach świata na 5 kontynentach.
Świadomi, iż dynamiczny rozwój sprzedaży, także na rynku aptecznym, wymaga systematycznej pracy nad odświeżaniem i poszerzaniem portfolio, corocznie wprowadzamy na rynek od 4 do 6 nowych linii produktowych. Ścisła współpraca zespołów R&D z kluczowymi polskimi uczelniami medycznymi w fazie testowania oraz produkcja zgodna ze standardami Dobrych Praktyk Wytwarzania Farmaceutycznego (GMP) zapewnia najwyższą jakość naszych preparatów.

OCEANIC to obecnie zespół blisko 350 osób pracujących w obszarze produkcji, finansów, administracji, HR, sprzedaży, marketingu, PR, farmacji, kontroli jakości, zarządzania jakością, wdrożeń i zakupów.

Posiadamy nowoczesne centrum logistyczne i dystrybucyjne zlokalizowane w Trąbkach Małych k/Gdańska- w strefie czystej ekologicznie. Również w tym miejscu, we własnym Laboratorium Badawczo-Wdrożeniowym zespół kosmetyczny i farmaceutyczny tworzy nasze receptury.

Dołącz do naszego zespołu:

Rekrutacja w naszej firmie prowadzona jest przez cały rok, na różnych szczeblach stanowisk w zależności od aktualnych potrzeb organizacji. Ogłoszenia publikowane są na naszej stronie internetowej www.oceanic.com.pl oraz w serwisach ogłoszeniowych.

Obszary, do których najczęściej rekrutujemy to:
- zespół R&D farmaceutycznego i kosmetycznego
- zespół kontroli jakości
- zespół zakupów
- zespół produkcyjny
- zespół marketingu produktowego: farmaceutycznego i kosmetycznego
- zespół sprzedażowy – krajowy i zagraniczny (farmacja, sieci, tradycja, marki własne, eksport)

Naszym pracownikom oraz ich najbliższym proponujemy pakiet benefitów w postaci dofinansowania do kart Multisport oraz prywatnej opieki medycznej, a także możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego. To co przede wszystkim cenią sobie nasi pracownicy to wewnętrzny pakiet świadczeń socjalnych oraz zniżka pracownicza na wszystkie produkty z grupy OCEANIC.
Wspólnie dbamy o dobrą atmosferę i współpracę. Osobom dołączającym do zespołu OCEANIC zapewniamy pomoc i wsparcie we wdrożeniu do organizacji, a przygotowany plan adaptacji pozwala nowemu pracownikowi poczuć się komfortowo już pierwszego dnia pracy.

Nasze biura znajdują się w Sopocie, Trąbkach Małych/k. Gdańska oraz Warszawie.
Oceanic S.A.
ul. Łokietka 58
81-736 Sopot

Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków
ul. Gdańska 5
83-034 Trąbki Małe

Biuro Handlowe
ul. Kłobucka 25
02-699 Warszawa

Nasza Polityka przetwarzania danych:

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do OCEANIC S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez OCEANIC S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem kariera@oceanic.com.pl

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obronie przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu w okresie trwania danej rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres dwóch lat.

Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres dwóch lat.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych wyłącznie w celach związanych z procesem rekrutacji.


Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem kariera@oceanic.com.pl

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Aktualizacja: 23 dni temu
Aktualizacja: 23 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 345 osób
Aktualnych ofert 2
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

OCEANIC

Produkcja / Przemysł
Telefon
(58) 692 10 12
Fax
(58) 551 66 62
Adres
81-736 Sopot, Łokietka Władysława 58
wyznacz trasę »

Benefity

 • Opieka
  medyczna

 • Karta
  multisport

 • Ubezpieczenia
  grupowe

 • Narzędzia
  pracy

Nagrody

 • Nasze aloesowe mleczko AA VEGAN otrzymało prestiżową nagrodę ELLE INTERNATIONAL BEAUTY AWARDS!!! Mleczko okazało się bezkonkurencyjne w nowej kategorii „Zielony kosmetyk”, która jest ukłonem w stronę wegańskich, naturalnych i ekologicznych produktów

  Nasze aloesowe mleczko AA VEGAN otrzymało prestiżową nagrodę ELLE INTERNATIONAL BEAUTY AWARDS!!! Mleczko okazało się bezkonkurencyjne w nowej kategorii „Zielony kosmetyk”, która jest ukłonem w stronę wegańskich, naturalnych i ekologicznych produktów

 • Z dumą informujemy o kolejnej już nagrodzie przyznanej dla AA Wings of Color! Tym razem w konkursie Qltowy Kosmetyk nagrodzona została linia Pastel Smoothie!

  Z dumą informujemy o kolejnej już nagrodzie przyznanej dla AA Wings of Color! Tym razem w konkursie Qltowy Kosmetyk nagrodzona została linia Pastel Smoothie!

 • Z przyjemnością informujemy, iż pielęgnacyjne lakiery do paznokci AA Wings of Color zostały nagodzone prestiżową nagroda Twojego Stylu „ Doskonałość Roku”.

  Z przyjemnością informujemy, iż pielęgnacyjne lakiery do paznokci AA Wings of Color zostały nagodzone prestiżową nagroda Twojego Stylu „ Doskonałość Roku”.

 • Nasze linie AA Vegan oraz AA I love you baby otrzymały zaszczytny tytuł Superprodukt 2018 magazynu Świat kobiety.

  Nasze linie AA Vegan oraz AA I love you baby otrzymały zaszczytny tytuł Superprodukt 2018 magazynu Świat kobiety.

 • W listopadowym wydaniu magazynu „InStyle” zostały opublikowane wyniki tegorocznego plebiscytu Best Beauty Buys 2018.
Nasz podkład AA Oxygen Foundation wygrał w kategorii: podkłady i pudry!

  W listopadowym wydaniu magazynu „InStyle” zostały opublikowane wyniki tegorocznego plebiscytu Best Beauty Buys 2018. Nasz podkład AA Oxygen Foundation wygrał w kategorii: podkłady i pudry!